Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan pasival alakulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan pasival alakulnak a dolgok, aki pár hónapja lépett ki egy nagyon komoly párkapcsolatból, mi a teendő? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fantasztikus pasival. Nagyon erős vonzalom van köztünk, szexuálisan is és emberileg is, jókat beszélgetünk, nevetünk, szexelünk, stb. Mindent nagyon kedvelek benne, tetszik a jelleme, a humora, az intelligenciája. Ez így mind szép és jó, de. Nem olyan rég - pár hónapja - lépett ki egy komoly kapcsolatból. Amikor elbeszélgettünk arról, hogy mi van köztünk, mondta, hogy most nem vágyik komoly kapcsolatra, amit meg is értek, és majd alakulnak a dolgok. Azonban mégsem a szex a fő pont köztünk, sokkal inkább minőségi, intim időt töltünk egymással. Felvállaljuk a másikat a közös társaságunkban, gondolunk egymásra, buliban, utcán együtt vagyunk, ez látszódik.

Én szeretnék vele komolyan együtt lenni (tudja, hogy én már ott tartok, hogy tartós kapcsolatra vágyom), de nem tudom, hogyan tovább vele. Vegyük lazán és majd csak lesz valami, vagy hagyjam kiélni magát (nem egy nagy csajozós típus), felejtsem el, vagy tervezhetek vele? Szerintetek? Tapasztalatok?


2010. okt. 7. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd rá a kapcsolatot, nem fog tudni mit kezdeni a helyzettel.

Hagyd, hadd történjen aminek kell, ne bonyolódj bele nagyon a dologba, nehogy véletlenül betoppanjon az előző barátnő, sajnos én most pont egy ilyennek küzdök.


Ha többet akar, szólni fog, addig is éld az életed : )

2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is éppen egy hasonló cipőben járok. Az akivel együtt vagyok éppen válni készül. Mi még nem vállalhatjuk fel egymást pont ez okból kifolyólag. Abban talán különbözünk, hogy nekem már mondta, hogy szeret, de ez se éppen egy józan pillanatban volt (sajnos) azóta is nagyon sok időt töltünk együtt és hiányzik, ha nincs velem és fordítva is így van (elvileg) próbálunk minden szabadidőt együtt tölteni és rengeteget vagyunk együtt. Eljárunk közösen szórakozni, olyan helyekre ahol nem ismernek (sajnos ez ezzel jár, hogy papíron még nős:/ ) de hosszútávot én se tudok.. Valahogy majd alakul. Remélem vele lesz a közös jövőm. És téged is erre kérlek. Hagyj neki időt, élvezd a társaságát az együtt töltött időt !!! És ha minden klappol akkor van esélyetek ;)))
2010. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!