Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben tényleg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kb 2éve elég jóba vagyok, együtt szoktunk utazni, bulizni stb, de nem jöttünk össze mert hogy ő leszbikus.. holott többek közt velem is lefeküdt többször is, úgyhogy minimum biszex inkább.

Mindegy, úgy voltam vele hogy idővel talán összejön velem, ha látja hogy mindig ott vagyok neki, a rosszban is.

Adtam neki munkát is, amit gépről kell csinálni, napi 1-2 órás elfoglaltság, nettó 200ért, be is van jelentve.

Az elmúlt időben észrevettem, hogy (naplózza a belépést az oldal) egész hónapban 1 napot "dolgozott", februárban se sokkal többet, pénteken kirakott a történetébe egy képet hogy issza egy kocsmába a vodkanarancsot. Engem is hívott de addigra már hazaértem, gondoltam talán nem fog inni, de rosszul gondoltam. Megírtam neki normális hangnemben hogy néha nem ártana dolgozni is, nem csak a kocsmában ülni. Erre teljesen berágott, hogy akkor ne fizessem ki, meg mekkora szemét vagyok hogy én is ezt mondom neki. Mostanában nagyon sokat iszik, elvonóra is akar menni.

Szombaton elmentem hozzá, de láttam hogy idegbajos szóval elmentem haverokkal bulizni, de előtte beközölte hogy találkozik egy csajjal, aki azt hittem már nincs képben, mert csomószor kavartak régebben, én meg bepiálva másnap megírtam neki hogy a kis barinője miket mondott róla régebben, hogy nem csinál az ágyba semmit, meg hogy akkor dugja meg mikor akarja, csak hívnia kell. Gondoltam így majd legalább meglátja ki után fut, de a csaj nevét egyből nem mondtam neki, gondoltam magától is rájön de erre ő egy másik csajra gondolt, akit számon is kért emiatt. Persze a szemétláda megint én lettem, pedig csak felhívtam a figyelmét erre a dologra hogy vigyázzon kikkel szexelget, persze volt vele hátsó szándékom, hogy a csaj kikerüljön a képből, de úgy látszik én kerülök ki ebből szarul. Pedig nem hazudtam semmiben. Tényleg én vagyok a szar ebben a helyzetben és neki van igaza? Olyanokat írt hogy rohadjak meg, gyűlöllek stb..

Ő 23, én 31 éves.


2023. márc. 27. 10:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el
2023. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább naiv vagy. Munkát adtál neki (egyszerűt) és még azt sem hajlandó megcsinálni. Sőt, mikor számon kérted finoman, még ő volt felháborodva.

Mit vársz ettől a nőtől?

Szerintem inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2023. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
31 éves létedre fel kéne nőni és nem kis csitrikkel foglalkozni.
2023. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Talán nem kellene keverni kérdező, mert amit csináltál, az nem más, mint nettó rosszindulatú sz*rkavarás.

Amúgy ez a lány esélytelen, hogy valaha boldog párkapcsolatban legyen veled. Ha nem akarsz magadnak több bonyodalmat, elengeded.

2023. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy szar időszaka van, de most lenne jó élete, mert otthagyják neki a házat, hamarosan megvan a jogsija, vett egy kismotort is tegnap. Havi 10-12 napot dolgozik egy kajakocsiban, egyedül, azt mondta hogy szereti csinálni, így majdnem havi fél milliója volt, de szombaton felmondott mert hogy megy elvonóra, ezt már mondjuk vagy 3szor eljátszotta. Közös vállalkozásban gondolkodtunk de így alapozni rá nem lehet. Attól tartok miattam mondott fel mert pénteken megírtam neki hogy dolgozhatna. Attól is tartok ha elmegy elvonóra majd ott összejön valakivel és többé nem látom.
2023. márc. 27. 10:26
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Te inkább csak a hülye vagy. Barátságba/rokonságba/kapcsolatba nem voszünk bele üzeletet. Ez tök alap dolog, mert csak konfliktust szül

(Persze vannak ritka kivételek, mert vannak szuperül működő családi vállalkozások, jancsika és pistike bt.-k, de nem ez az általános)


Szóval ja, hülyeség volt alá-fölérendelő viszonyban munkát adnod neki, és utána kontroll nélkül hagyni.


Amúgy meg egy hülye nő ez, látod azt se tudja mit akar... nem az elvonó fog segíteni neki, hanem ha végre talál egy életcélt, ami motiválja majd őt. Ebben segíthetnél neki talán. Csak ez nem úgy működik, hogy aláadod a pénzt.

2023. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Te egy tipikus hulladék seggfej vagy. Megjátszod a barátot, nagy pofával adod neki a szívességeket, de közben igazából az egészet csak azért csinálod, hogy hálából alád feküdjön, meg abban bízol, hogy sikerül belemanipulálnod egy kapcsolatba. Undorító. Ő se kutya egyébként, elég alja embernek hangzik, de az nem jelenti azt, hogy te nem viselkedsz szemét módon. Szakadj le róla és keress magadnak olyat akit érdekelsz.
2023. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hülyék vagytok. A pénzeddel akarod magad mellett tartani, ő meg ravasz és tudja ezt, kihasznál.
2023. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Hihetetlen, hogy egy alkesz, munkáját nem elvégző nő után is futnak férfiak, mert pna.
2023. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz hogy számolatlanul költöttem rá az elmúlt lassan 2 évben. Álmodott arról hogy Tenerifén van, hát rá pár hónapra odaköltöztünk. De ott is 1 hónapot bírt ki, mert nagyon bepiált és öngyilkos akart lenni, szóval hazajöttünk.

Nem megvásárolni akartam a szeretetét, úgyse lehet. Csak szerettem volna ha van pénze, így nem kell elmennie állandóra dolgoznia valahova és többet lehet velem, ezért adtam neki ezt a lóf*sz melót is, mert legalább a fele pénzt visszaadja a munkaügy, meg neki is segítettem ezzel, mert mondta hogy nincs mit csinálnia, haszontalannak érzi magát, gondoltam ez majd talán segít.

2023. márc. 27. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!