Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig normális változni és változtatni a másikért a kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

A te saját kapcsolatodon belül miket változtattál az életeden meg a párod miatt, vagy azért mert ő lett neked?

Mi az elvárható, és mi az ami már nagy kérés?


2023. márc. 27. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez egyénenként változó, hogy kinek mi fér bele. Miért akarsz uniformizálni? Szerintem egy általános szempontrendszer felállítása ilyen témában nemcsak fölösleges, de káros is.
2023. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem adod fel a saját személyiséged és nem kell magad megjátszani.
2023. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1: Ez így teljesen igaz, nem is az általános skála megállapítása a cél, inkább egyéni élményeket olvasnék. Rosszul íródott a fő kérdés így.
2023. márc. 27. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én magamon úgy érzem hogy semmit sem változtattam. Egy korábbi kapcsolat után magamtól elengedtem számtalan dolgot, de az független a mostani páromtól.
2023. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Annyit érdemes, ami még nem önfeladás. Tehát nagy dolgokban pl, hogy akar e valaki gyereket abban nem.
2023. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem volt olyan pasim aki plazacicabol fius nőt akart belolem es azt hogy ne tingli tangli alkalmi munkaim legyenek.

Állandoan kritizalt h ne kegyek r.bis, nem hordhattam szoknyát se kivágott nőies felsőket sem, csak bőpulcsikat bőnadrágokat no smink no körömlakk no magassarku no festett haj.szőkéből sbarna lettem fufruval


Én már az elején mondtam neki hogy ha olyan lennék amit akarsz, állitom akkor is belémállnál, de nézzük hát.

Átvedlettem farmeros sminkteken "fiúnak" életstílust váltottam karriert épitettem aztán többet kerestem mint ő

És ezek után elkezdett pici anyajegyekbe belekötni meg egy kisebb pattanásba és továbbra is csak idegeskedett rajtam meg kritizált.

Akkor dobtam ki. És ezért is meg azert is mert állandoan alázott a masnő lesésekkel is.


Utánam összejött egy videkies sfilusu asszonyos szemüveges tenyeres talpas tehénnel.

Amikor megláttam azt hittem elájulok. Hogy es még engem kritizált a paraszt meg jó?

Alig tértem észhez.

2023. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Álmokról illetve önmagunkról lemondás nem oké


Egyébként sokra hajlandó vagyok. Pl más országba költözni vagy nem. Korábban szilárd véleményem volt erről, de nem ütközik elvbe, álomba egyik opció sem. Hajlandó vagyok a párom miatt másik külföldi városban élni, mint amúgy terveztem, akár örökké (csak 2 évig terveztem) vagy akár lemondani az MSc-ről meg külföldről is, ha nem tud velem kijönni.

Eltartani is hajlandó vagyok ha kell, véges ideig (pl ha tanul én meg nem)


Párom ugyanígy áll hozzá.


Ezek olyan dolgok, amik hosszútávon annyira nem fontosak azzal szemben, hogy cserébe egy életet leélhetsz a megfelelő emberrel.

2023. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ameddig saját magad is profitálsz belőle. Ha bármi csak és kizárólag a másikról szól, ami nagyobb horderejű, mint a wc ülőke helyzete, vagy ilyesmi, az már gyanús.
2023. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Változni mindenki változik. Változtatni szokásokat szerintem belefér, ha te akarod megtenni, de értékrendet nem. Megváltoztatni valakit egyáltalán nem.
2023. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!