Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nehéz ilyen partnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz ilyen partnert találni? Mennyire normális ez miatt a kiábrándulás részemről?

Figyelt kérdés

Olyant aki nem követi/ lájkol/szivez/ kommentel mindenféle számára ismeretlen embert? Aki normálisan használná a közösségi oldalakat, nem vágygerjesztőnek” használja ezeket. Meg aki közösségben is tud normálisan viselkedni, nem vihorászik/ kocsánylógó dülledt eltorzult arccal nézi az embereket.

Akinek fontosabb a testiség a partnerével minthogy felnőttartalmat/ túlszexualizált posztokra kényeztesse magát..

Elkezdek ismerkedni, adok magamra, tisztában vagyok az értékeimmel, külső-belső egyaránt, tudnék a szeretetemből adni az adott embernek, vevő is lenne rá, de ha a fentieket tapasztalom, bármelyiket a felsoroltak közül, egyszerűen undort kezdek iránta érezni.

Onnantól képtelen vagyok magamat, a szeretetemet elmélyíteni. És annyira bánt, fáj ez az érzés.



2023. márc. 27. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Az ilyen alak kuka.
2023. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Vannak pasik akik memtálisan is tudnak hűségesek lenni és nem a face insta meg a likolások az életük, hanem megélik a hús vér való nőt és vele az életet, csak az ilyeneknél is elmúlik a varázs. És ritkák.
2023. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Több éve közösségi oldal nélkül élek és tök jó. Viszont nekem az elmúlt 6-7 évben csak rossz tapasztalásaim voltak. Tök jól ki lehet ábrándulni belőletek tartósan. Illetve annyira nem vagyok érdekes, sőt inkább unalmasnak titulálnának ezért nem is hajtom a semmit már. F32
2023. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Az én statom évi 2-3 komment, 1 lájk. Kb. ennyi. Csak a kedvenc metálbandámat követem, meg talán 1-2 jótékony szervezetet.

Ismerőseim száma tizenakárhány év után is csak 60 körül van.

Csomószor gondolkodtam, hogy törlöm magam Fb-ről is (sehol máshol nem vagyok regisztrálva), de itt kapom a melókat a csoportban, itt nézelődöm állatmentős csoportokban, stb. Ja és GPS-nek használok csak okostelefont, a "fő" telefonom 7.000 ft-os, nyomógombos. Társaságba nem igazán járok, de a szótáram szerintem kellőképpen választékos, hogy racionális gondolatokat tudjak szavakba önteni.


Ne add fel, nem lehetek egyedül!


Írnám, hogy ismerkedjünk, csak sajna nekem pont nem kell most komoly kapcsolat.


F/31

2023. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon minimálisan vagyok jelen közösségi oldalakon és alapból nem likeolok szivezek meg nem tudom miket csak arra használom hogy a családomnak vagy haveroknak írjak

Meg szerintem picit illogikus felnőtt tartalmat nézni és arra... ha ott van egy barátnő de lehet én vagyok fura

Szóval szerintem simán léteznek ilyenek csak találd meg őket

23/F

2023. márc. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A közzösségi médiás résszel egyetértek, az ember ne ott élje az életét. A maszturbálás viszont alapvetően egészséges, ha nincs mögötte semmi függőség. Persze ha megvan a rendszer szexre való igény részedről is, emellett kielégítő és változatos, akkor elég kicsi az esély arra, hogy ne ezt válassza a partnered saját maga helyett.
2023. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!