Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalás az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalás az hogy a férjem eljár bulizni a nő munkatársával?

Figyelt kérdés

Már egyszer ott akart aludni nála mert , hogy nem tud hogy hazajönni a munkából. Azóta már voltak közösen bulizni a munkatársaival

De mennyire normális hogy úgy megy el hogy csak a nő munkatársa van plusz annak a barátnője,testvére?

Mert ő azt gondolja ezzel semmi probléma nincs,én másképp látom.



2023. ápr. 2. 03:48
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem mséz velük?
2023. ápr. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Mert nem akarja hogy menjek

azt mondja hogy a munkatársai se hivnak senkit magukkal meg mindig majd legkozelebb.

2023. ápr. 2. 04:41
 3/60 anonim ***** válasza:
96%
Akkor jó esélyed van rá, hogy félrelép.
2023. ápr. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
13%

Ha nem zavar, hogy nőkkel dolgozik együtt, akkor a bulizás miben más? :) Ha a férjed egy tartás nélküli ösztönlény, akkor jogos az aggodalom, de akkor nem kell buli neki ahhoz, hogy félrelépjen.


Szóval az a kérdés, hogy szerinted miért van ezzel probléma?

2023. ápr. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim válasza:
96%
Ez az egész gáz ahogy van, mellé még pofátlan is a kedves "férj". Otthon várod mint feleség Ő meg eljár bulizni egy kolléganővel plusz ott is akarna aludni. Ez egyáltalán nem fér bele és kérlek ne haragudj szembesítelek ezzel, de szerintem húzogatja és téged meg hülyének néz. Beszélgess el vele és keress utána magadnak egy olyan férfit aki tisztel és szeret, ez egy paraszt. Sajnálom. :(
2023. ápr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
96%
Az a normális, amit ti ketten megbeszéltek és amiben megegyeztek. Megbeszéltétek, hogy mi fér bele a kapcsolatotokba? Tudja a férjed, hogy te máshogy látod?
2023. ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim válasza:
93%
4.Válaszoló! Az rendben van hogy vannak női munkatársai és együtt dolgoznak hiszen az normális. Abban igazad van hogy a répa feláll nappal is és munka után is felfog. Na de az mennyire normális hogy ennyire nyíltan a feleség szeme láttára csinálja?? Eljár vele bulizni úgy hogy csak a csaj testvére van ott stb, ott akar aludni amikor az asszony otthon várja? Neked ez most komolyan beleférne? Nem kezdenél el gyanakodni ha a párod ott akarna aludni egy ellenkező nemű kollégánál?!
2023. ápr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Én egyszer elmennék egy ilyen buliba 😀 csak úgy meglepni őket.
2023. ápr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim válasza:
98%

Nekem nem fér bele.


Ha én ott akarnék aludni egy hölgy munkatársamnál, nem állna velem szóba a feleségem.

Járj a dolgok után, beszéljétek meg mert kicsit pofátlan, hogy otthon várod, ő pedig más nőnél akar aludni.

2023. ápr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális. Viszont elmúlt 18. Engedélyt sem kell kérnie senkitől.
2023. ápr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!