Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek/hogyan éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek/hogyan éreznétek magatokat, ha a párotok a mai napig fenntartaná a baráti kapcsolatot egy nővel, de iskolás korában szerelmes volt belé?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bagyon sokat tudnak változni az emberek szóval nem aggódnék addig amíg nem ad több okot. Ez még kevés hozzá.
2023. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól milyen a kapcsolatuk most, hogyan viszonyul hozzá és főleg hozzám! Ha úgy érzem, hogy csak vagyok neki, ha full bizalmatlan lennék, akkor szakítanék, mert nem hiányzik az nekem, hogy azon agyaljak vajon mit csinálnak, vagy egyáltalán szeret-e engem.
2023. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, hogy iskolás korában mi volt, meg kibe volt szerelmes. Én is hűdeszerelmes voltam iskolás koromban, de már ezer éve teljesen hidegen hagy az illető. Az ember rengeteged változik mire felnő, szóval ez nem szempont. A lényeg az, hogy most milyen a kapcsolatuk. Ha simán csak baráti, akkor nem érdekel.
2023. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ùgy látod/érzed, hogy több van köztük? Ùgy viselkedik? Ha nem adott rá okot akkor ezen ne agyalj, az meg, hogy szerelmes volt belé iskolás korában semmit nem jelent, én is voltam halálosan szerelmes iskolás koromban olyanokba, akiket ma vonzònak sem találok.
2023. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk ez a helyzet. A nőnek férje van, két gyereke, akiket imád, a páromnak meg én.


Barátként remekül funkcionálnak (egyébként kedves nő), de a "kapcsolatuk" egy héten belül véget is ért, mert egymás agyára mentek.

2023. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!