Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne az ideális ajándék egy lány 15. Szülinapjára?

Figyelt kérdés

Egy vagány csajról beszélünk aki szereti a romantikát is (=

Csak értelmes válaszokat kérek ha lehet ! Köszönöm !

Valami szoldi ajándékra gondoltam csak nem tudom mi lenne a legjobb......ja (Barátnőm)


2010. okt. 8. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Esetleg egy lelkivilágához passzoló könyv? :)

Lehet régimódi vagyok, de hátha a romanzkius kis lelke örülni fog neki :)


20/L

2010. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vuuuk ***** válasza:
24%

a mai lányok korán érnek, szóval:

hmmmm talán egy vibrátor!

De ha a Te bnőd, nem ilyen, akkor lehet egy erényöv, aminek a kulcsa Nálad van, ez azért romantikus valamilyen szinten!


De ha nem tetszik akkor van más ötlet, csak nem tudom mekkora keretet szánsz a dologra!

fagyi ->póniló! ez nagy intervallum!

amúgy ha normális 15 évesek vagytok mind a ketten, akkor és romantikus is, akkor vidd el mondjuk, állatkertbe utána sétáljatok, nyaljatok egy fagyit, ha a bp-n laktok akkor még jó is, mert az állatkert mellett, ott a liget, ott ha besötétedik, mást is tudtok csinálni!

2010. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vuuuk ***** válasza:
62%

ha nem tetszik, akkor kitalálok mást! (normálisat)

csak akkor írd le hogy mit szeret csinálni, mi a hobbija!


25/F

2010. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt? amúgy akár valami kis ékszertől kezdve, akár valami olyasmi amit Vuuuk is írt (Y)
2010. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Vibrátort.


16/F

2010. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
34%
Vibrator
2013. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!