Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a feleségem kirakott egy képet Facebookra, amin rajta vannak a szülei és a lányunk, és azt írta oda hogy "a 3 legfontosabb ember az életemben"?

Figyelt kérdés

Én ezt megalázónak érzem, és volt olyan családtag aki rám is írt hogy mi történt velünk.

Mivel én nem vagyok megemlítve hogy legfontosabb lennék.

Én aki megteremtette a jó megélhetési körülményeket, szinte a fizetésemből élnünk, mindig mindenben támogattam.

Nekem rosszul esik ez.

Este próbáltam vele megbeszélni, de fáradt volt és azt mondta hogy a szüleivel különlegesen jó kapcsolata van és 27 évesen még nagyon ragaszkodik hozzájuk.

Én meg arra próbáltam rávilágítani hogy miért kellett úgy kiírni hogy ők 3-an a legfontosabbak, hiszen nem kell választania a szülei és a férje között. Meg mi mostmár különálló család lennének szerintem.



2023. ápr. 12. 07:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%

Ez így valóban furcsa. Jogos a dühöd.

De bevallom, nekem kicsit az furcsa nálad, hogy ezt így leírtad és fontosnak tartottad kiemelni:

"Én aki megteremtette a jó megélhetési körülményeket, szinte a fizetésemből élnünk, mindig mindenben támogattam."

2023. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
82%
Van egy rossz hírem. Erősen túldimenzionáltad a szereped ebben a családban. Szerintem kezdj el gondolkodni ezen amíg nem késő.
2023. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Ezt azért írtam le hogy érthető legyen hogy a tenyeremen hordozom. Lehet kár volt csak ezt kiemelni, de nem egy lusta semmirekellő férj vagyok aki nem foglalkozik a lányával. Ő most 10 hónapos és rengeteget foglalkozom vele, mert a feleségem gyakran nem érzi jól magát. Ezért este is én kelek fel hozzá, pedig megyek dolgozni is. Én úgy érzem mindent ami tőlem telik a családomért teszem, és nem sajnálom rá az energiát.

Nyilván ez nem csak anyagi téren értendő hanem minden területen.

2023. ápr. 12. 07:28
 4/50 Noren1989 ***** válasza:
78%

Spermadonor vagy vélhetően, meg

mobilpénztàr...

2023. ápr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
12%
Valszeg ezért vagy vele. A legtobb pasinak nem kell a lábtörlő csak az ilyenek.
2023. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
20%

Ez bukováry.

Valszeg kandúr bandi is van, csak az már tényleg pofátlan lett volna.

2023. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

#2 Mire gondolsz? Válás?

Az senkinek sem lenne jó ...

2023. ápr. 12. 07:31
 8/50 anonim ***** válasza:
61%

"Lehet kár volt csak ezt kiemelni, de nem egy lusta semmirekellő férj vagyok aki nem foglalkozik a lányával. Ő most 10 hónapos és rengeteget foglalkozom vele,"


Miért kell ezt kiemelni? Basszus... neked nem foglalkozni kell a gyerekkel hanem nevelned ugyanúgy mint az anyának. Mert ez a normális. A gyerek közös, a nevelés is közös feladat. Nehogy már azért istenítsünk mert foglalkozol a saját gyerekeddel..

2023. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%
Mit takar a nincs jól ? Szülés utáni depresszió? Netán nem ártana ennek utána járni. Mert ha emiatt a régi emlékeibe keresgél és vélhetően ezért osztotta meg azt a képet akkor sajnos kezelni vagy legalábbis felismerni kellene.
2023. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Provokatívnak hangzik így elsőre, de sajnos személyesen is ismerek ilyen családot. Feleség drága jó édesanyja büszkén mesélte, hogy - szülői ráhatásra - a nő beköltözött a gyerekszobába, addig is, amíg a szülői házban előkészítik a lakrészüket, mert hát megvan a gyerek, most már "nem kell a férjjel b@szni" (igen, így, nagyi egy kicsit egyszerű lélek).

Férj elmondása szerint a házasságukban egyetlen probléma korábban a feleség szüleinek folyamatos beleszólása volt, de úgy tűnt, a feleség ezt tudja kezelni.

Ők válnak.

2023. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!