Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mit tennetek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Lanyok ti mit tennetek ha a parotok lebukna azzal hogy belenezett a telefonotokba?

Figyelt kérdés

Multkor beleneztem a baratnom telefonjaba akivel egy honapja tart a dolog szoval eleg friss mert tudni akartam van e valami titkolni valoja de nem talaltam semmit. Sose csinaltam meg ilyet igy lebuktam de rohogott es mondta hogy odaadja ha akarom nincs titkolni valoja nem akadt ki miatta. Korabban mondta hogy o is volt mar bizalmatlan kapcsolatban es nezte az exe telefonjat. Viszont felek hogy ezzel tonkre tettem az egesz kapcsolatot es nem tudom mit erez most igazan.


Ti kitennetek a szuromet vagy azert ezt meg el lehet nezni?



2023. ápr. 14. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel, mások mit csinálnának, ha ez nálatok nem okozott gondot?
2023. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha már egy hónap után ennyire bizalmatlan vagy, akkor szerintem nincs értelme együtt maradnod ezzel a lánnyal. Senkinek nincs szüksége arra, hogy állandóan ellenőrízzék, és hogy a párja állandóan remegjen mellette a féltékenységtől.
2023. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Elso valaszolo tokeletesen megfogalmazta.
2023. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Semmit. Akkor néz bele amikor akar és én is az övébe. Tudja a pinkódomat én is tudom az övét, bár ettől függetlenül nem használjuk egymás telefonját.
2023. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%

Még jó hogy.

Nekem erre nincs szükségem.

2023. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Már írtam a korábbi kérdésedre. Ilyen friss kapcsolatnál azonnal reptetném az illetőt. Sem magyarázkodás, sem semmi nem érdekelne. Sajnos volt részem féltékenykedő ex kapcsolatba-soha többet, senkinek nem viselem el..
2023. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Én sem maradnék veled. Ha most ezt megtetted, félő, hogy később is meg fogod.


A volt férjem is belenézett egyszer, és mindazt az infót fel is használta ellenem (egy barátnőmmel történő üzenetváltásról volt szó).

2023. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenkor miket nézel át, hogy van-e titkolnivalója? Gondolom, beleolvasol a privát beszélgetéseibe.


Az ilyet úgy pofánbasznám, hogy pörögne a feje 3 napig.

2023. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Mi szabadon használjuk egymás telefonját, tudjuk egymás kódját, de nem emiatt.


Én kiakadnék a bizalmatlanság miatt és azért is mert úgy érezném félreért. Kapcsolat elején főleg.


Viszont én ezt azonnal mondanám is. Szóval szerintem ti rendben lesztek.

2023. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Mit-mit, zárolnám a képernyőt
2023. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!