Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt akarok élni a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt akarok élni a parommal de vágyom arra hogy legalább 1x magamba legyek, talakozzak a barátommal vagy legalább egy szál cigit szívjak el?

Figyelt kérdés

Szeretem a parom, együtt élünk viszont volt egy hosszú kapcsolata amiből 3 evet együtt éltek és feltekeny vagyok ez az igazság, az édesanyja fb-jé tele van vele és az exe képével és mivel ismerősöm, végig kell ezeket a képeket nezzem

Másik dolog legalább 1x egy honapba szeretnék magamba lenni legalább 2 3 órát

Segítség! Tanácsokat szeretnek!



#kapcsolat #féltékenység #Anyós szerelem #Vita szabadságvagy
2023. ápr. 14. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit segítsek? Normális körülmények között ebből nincs probléma. Az, hogy járok valakivel, az nem azt jelenti, hogy onnantól még szinte kakálni is csak együtt szabad menni. Ahol ez az elvárás, abból a kapcsolatból menekülni kell.

A másik dolog: ideje lenne rágyúrni a bizalomra.

2023. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én együtt élek a párommal, munka miatt jó, ha napi 3-4 órát itthon van, akkor sem 100%-ban közös a programunk.
2023. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat nem napi 24 ora nonstop együttlétet jelent. Az már börtön, vagy még rosszabb. Meg nem is kivitelezhető, max ha egyikőtök se dolgozik, es igy mindketten otthon vagytok egy egyszobás lakásban.

Azt én se birnám egy hétig se.


Mi pont otthon vagyunk mindketten egy nagy házban, mégis van hogy órákig nem is látjuk egymást. Ő beül a dolgozószobába, en meg főzök, gyerekkel játszok, stb.

2023. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!