Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párod aki nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párod aki nehezen vagy nem fogadta el a gyereked? Hogy alakult a kapcsolat? Ha a volt házastársad miatt konfliktus volt közted és a párod között mit tettél? Meddig lehet vagy kell ezeket elviselni? Minden új társ ilyen?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez nálam piszok egyszerűen működött. Aki nem volt kompatibilis a gyerekkel, az velem sem volt az.

Ha valaki megpróbálta szabotálni a gyerek anyját (úgy, hogy egyébként vele is és tőle függetlenül is teljesen korrekt módon viselkedett az anyuka), akkor az a gyerekem szabotálta, tehát nem volt kompatibilis vele (lásd első mondat).

Az a helyzet, hogy a gyerek remek szűrő volt, egy rakás felesleges körtől megkímélt, Ráadásul mivel eleve hosszú időbe telt, mire egyáltalán tudomást szerzett a gyerek arról, hogy valakivel megismerkedtem, nemhogy találkozott volna vele, így csak az, hogy "van", a puszta léte már eleve kiszelektálta a nem passzolókat az kapcsolat korai szakaszában.

Akivel végül találkozott is, azzal együtt vagyunk, és remekül elvannak egymással.

2023. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A gyerek akkor zavaró ha minden rola szól.

Amikor nem lehet normalis semmi sem mert ott a gyerek.

Ha ezt megfelelően kezeled sokan elfogadóak.

A párom ha érzi azt hogy szeretem es adok a véleményére, fontos amit mond amit akar, akkor erdekes neki is fontos es másképp all hozzá a gyerekhez.

De ha elébe teszem a gyereket es utanna kovetkezik a parom akkor minden normális embernel kiverheti a biztosítékot

2023. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Eleve ne akarj egy olyan párkapcsolatot, ahol a másik fél egy ártatlan gyerekre negatívan (ellenfélként, riválisként, stb.) tekint. Te vagy a felelős azért az életért, ami neked köszönhetően került ide, tehát szülőként azt is figyelembe kell venned, hogy egy gyereket nem hanyagolhatsz el vagy engedheted, hogy érzelmileg sérüljön valami új kapcsolat miatt. Az előző tökéletesen megfogalmazta, annyi rossz kapcsolatot ki lehet szűrni, ha a sarkadra állsz és neked vízválasztó lesz, hogy ha valaki a gyerekeddel nem jön ki. Jó, nyilván az sem oké, ha a gyerek bunkó vagy visszabeszél (nem tudom, hány éves), akkor illik közbelépni és nem mindig a gyereknek igazat adni, de az már az első perctől brutális figyelmeztető jel, ha valakinek pusztán a gyerek létével van gondja.

Az elején könnyű titkolni, ha valaki nem szereti a gyerekeket (úgy áltlaánosságban, vagy éppen kifejezetten a tiedet), de ahogy elmélyül a kapcsolat, idővel ez probléma lesz. Nem lehet évekig titkolni és mennyivel jobb az, ha már évek múltán kell szakítani valakivel, akihez kötődsz érzelmileg, mert a gyereked és közte kell választanod?

2023. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak olyanok vannak akik csak kivenni akarnának a gyerekbol csak. Azaz néha pl elfociznak vele es ennyi de enni se adnának neki nehogymár ő fizesse az én felelősségem. Vagy pl nem vinné el fogorvoshoz sem jóvanaz neki, ha csálé fogú. Csak én viselek gondot a gyerekre mindig a másik soha nem társ "bajban",csak jóban ilyen téren. És el se várhatom prsze mert nem az ő gyereke.

A legtöbb új párom az ilyen.

2023. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4es En no vagyok, de ezt nem is várhato el, max ha felajalja elfogadod.De a gyereknek van apja, és vagy te, nem egy idegen kell ezeket állja. Ha ezért keresel párt, az gáz.
2023. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!