Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy 2 éves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy 2 éves kapcsolatom aminek 5hónapja vége van. És én azt a fiút még nem felejtettem el, sőt nagyon szeretem még. De neki most van barátnője. Nem tudom mitcsináljak tudom hogy el kéne felejtenem de nem megy, vele akarok lenni. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
(Néha azt érzem hogy még neki is jelentek valamit mer mindig próbál a közelembe lenni meg ilyenek.)
2010. okt. 9. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyekezz önként megszabadulni attól, amit féltesz elveszíteni!
2010. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Főzős Laci ***** válasza:
Azért próbálkozz egy-két e-mail-lel,sms-sel vagy titkos ajándékkal,elcsípett találkozással!És ezek után várj egy-két hónapot,hogy a fiúban leülepedjenek a dolgok.Ha nem jelentkezik,akkor végleg vége;de ha igen:akkor adj mindent magadból,legyél nagyon kedves!
2010. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha a barátnője megtudja ? ..
2010. okt. 9. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőmmel (egy éve szakítottam vele) szóba sem állok, nincs jó kapcsolatunk, mégis szoros kapcsolatban van az új barátnőmmel, ellátja tippekkel és még meg is kérte, hogy szeressen helyette is. Ez az az oldala, amit elfogadásnak hívhatunk. Szeret még, nagyon, ha csettintenék simán visszafogadna. Ezen túl kell lépni. Nem hiszem, hogy véletlen lett vége a kapcsolatotoknak. Kell lennie oknak, tanulságnak, amit zsebredughatsz, hogy a következőnél már ne legyen ilyen hiba.
2010. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!