Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regitheunicorn kérdése:

Jogosan féltékeny?

Figyelt kérdés
Szóval nagyjából egy hónapja ismerkedünk a pasival és eddig minden rendben volt, jól éreztük együtt magunkat. Már az elején feltűnt, hogy elég birtokló típus amivel nekem nem is lett volna problémám de nem hajlandó kompromisszumot kötni. Sztori a következő: Tegnap írtam neki, hogy elmegyek egy régi barátommal moziba, majd ezután teljesen más hangnemben folyt a beszélgetés. Hiába kérdeztem mi a gondja, semmi válasz. Ma szintén megkérdeztem, pontosan mi a gond és végre elmondta, hogy neki ez nem fér bele, hogy én kettesben találkozom egy másik férfivel. Nem vagyunk még együtt. Jogosan féltékeny?

2023. máj. 9. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Jogosan
2023. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Köszönj el ettől az embertől. Függetlenül attól, hogy jogos volt amit mondott.

Ha nyugodt, egészséges kapcsolatot akarsz magadnak, ami hosszútávú, és fejlődő képes, ahol a felek képesek boldogságra, akkor sosem kezdesz birtokló emberrel. Egyrészt mert rendszerint kiderül, hogy náluk van a simlisség mindig, más részt mert kissebbségi komplexusosak, harmadrészt abszolút kontrollálóak, és negyedrészt-mindig erőszakosak. Mindig.


No már most, ha egy egészséges férfit akarsz magad mellé, akkor akinél a féltékenység megjelenik már a még abszolt kezdő, még meg sem ismert időszakban, attól azonnal lépj.

2023. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
*náluk van a simlisség mindig (hiszen magukból indulnak ki)
2023. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én nőként eleve nem kezdek olyan pasival aki nőkkel jár el kettesben bárhová. Nekem sem fér bele. Túl sokszor találkoztam már azzal a kifejezéssel hogy csak barát aztán azzal a baráttal mindig megcsaltak. Szóval ha neki nem fér bele te meg pasikkal mászkálsz kettesben akkor hagyd és ne ismerkedj vele tovább. Neki is jobb lesz meg neked is.
2023. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

"Már az elején feltűnt, hogy elég birtokló típus amivel nekem nem is lett volna problémám"


Biztosan egészséges, boldog kapcsolataid lesznek így, hogy mindenféle beteg rongyal össze jössz.

2023. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!