Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem rajongása egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rajongása egy magyar “rocksztár” iránt egyre idegesítőbb számomra. Lassan már féltékeny leszek. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
ha semmi kapcsolata nincs a rocksztárral (márpedig gondolom, nincs), akkor ez leginkább a saját kisebbrendűségi szorongásaid kivetítése a feleségedre.
2023. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem normális.De nem a te részedről hanem a feleséged részéröl...
2023. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom ugyanez, csak ő egy külföldi énekesbe van belezúgva nagyon vad szinten.
2023. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Már eleve az ilyen szintű rajongás nem normális felnőtt korban.

Hogy te meg féltékeny vagy, az sem normális. Bár akár még normálisnak is mondható. Mert nem jó érzés azt nézni, hogy másvalakiért rajong a párunk. Mert biztos nem csak a zenéjéért rajong...

2023. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Az inkább popstar kis bzi gyerek lesz!
2023. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Hány éves is a "feleséged"?
2023. máj. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Dehát itthon nincs is magyar rocksztár 🤣
2023. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6/7 A feleségem 36 éves, tehát nem mondható tinilánynak. Kasza Tibi rajongó, én pedig nem tartom sokra ezt az embert. A “zenéje” még elmegy, de az előadói habitusa nagyon irritál. Állandóan az ő zenéit hallgatja, az összes elérhető platformon követi, koncertekre jár, és mivel mindketten a médiában dolgozunk, lehetőség nyílik személyes találkozásra is. Legutóbb elintézett egy csak neki szóló autogrammot is. Nem vagyok féltékeny, de férfiként egyre inkább idegesít ez a rajongás.
2023. máj. 10. 07:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣🤣

Hat barátom az a faszi olyan csúnya hogy amiatt ne aggódj

A rockstar után másra számítottam

2023. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Kasza Tbi mióta rocksztár?

Egyébként előadóként tényleg eléggé irritáló a pali, az állandó erőltetett poénkodása, okoskodása.

Viszont szerintem mint ember nem rossz fej.



A kérdésre válaszolva amúgy persze, hogy gáz, igazából szerintem a feleséged le is feküdne vele, ha lenne alkalma.

Volt egy ilyen haverom, ő így járt, hogy elmentek egy koncertre, kb a menyasszonya le se szarta egész este, tisztán látszott, hogy totál be van indulva.

Összevesztek, aztán ő inkább hazajött, a menyasszony meg bejutott a backstage-be 😁

Gondolom a többit már kitalálod.

2023. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!