Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem csúnyának és dagadtna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem csúnyának és dagadtnak hív. Mostanában többször is megkaptam ezeket a jelzőket és nem értem az okát, oké van rajtam felesleg de ez szerintem undorító. Nem rágalom túl ugye ?

Figyelt kérdés

Szóval van két gyerekünk a terhességek előtt olyan 53/54kg voltam, a terhességek alatt sikerült mindig legalább 15/20 kgot felszedni viszont azóta lement annyi hogy mára 63/64 kg legyek, tudom , hogy van rajtam meg mindig 10kg de egyszerűen kimerültnek érzem magam ahhoz hogy sportoljak és diétázzak, szeretnek majd tenni a súlyomért de a gyerekek a munka a háztartás rohadt sok és néha orulok hogy levegőt veszek. Régen nem volt ilyen, dicsért és terhesen is mindig azt mondta szép vagyok, nyilván mikor ilyenekkel baszogat mindig elküldöm melegebb éghajlatra főleg, hogy ő sem egy Adonisz, de belefáradtam nem szeretném, hogy bárki is elvegye az önbizalmam aztán azzal magyarázza, hogy “viccelni sem lehet?” Mellesleg az instaja es a tiktokja másból sem all mint 45kg-os tangas lányokból amiről szintén elmondtam számtalanszor, hogy engem ez zavar és rohadt tiszteletlen továbbra is, hogy ebből áll a fiókja 85%a , a szex amúgy jó volt köztünk, de sokszor pont ezek miatt nem is érdekel mostmár. Ja amúgy 25 évesen szerintem van idom sportolni és a kisebbik gyerekünk is csak másfél éves.

Én is tudom, hogy másfél év nem kevés idő, hogy rendbe tegyem magam de szerintem nem annyira sok ez a 64kg. Elválni nem tervezek, azok a kommentek annyira nem érdekelnek viszont az igen, hogy hogy a faszba tudnám a fejébe verni hogy egy bunkó paraszt?? és ez nem helyénvaló, nem mondhat ilyeneket nekem.



#terhesség #hízás #férj #feleslegeskilók #csúnyánakhív
2023. máj. 26. 09:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozik, törődik veled? Érdekli, hogy mi van veled? Szoktatok beszélgetni?

"Elkezdett bunkó lenni és haragos". Nálunk ez akkor volt, amikor más nők felé kacsintgatott. Szintén az instázással/tiktokozással/Facebook szívecskézéssel kezdődött.

2023. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

#20


Én is hajlok arra, hogy megcsal, és azért bunkózik, mert így oldja fel magában a kognitív disszonanciát. Nem akar saját magának bűntudatot generálni azzal, hogy veled kedves, mégis megcsal, hanem ezzel a hozzáállással és viselkedéssel legitimálja, hogy te ezt tulajdonképp megérdemled, hisz dagadt vagy.

Meg persze arra is jó ez neki, hogy rombolja az önbizalmadat, hogy te ne is tartsd magad többre, mint aminek ő tart. Jó úton halad, hisz a kérdésed leírásában még idegeneknek is mentegetőzöl, miért nem tudtad másfél év alatt magad a férjednek elvárt alakra hozni.


A 7 évből lesz több is, amit erre az emberre elpazarolsz. Ezek buta érvek a válás ellen. Ott van értelme folytatni, ahol még van tisztelet, és szándék arra, hogy javulás legyen, pl. párterapeuta segítségével. Itt max te vagy az, aki erre hajlandó lenne.


Nekem 13 éves kapcsolatom van, amiből 9 év házasság, és soha, még vita hevében sem nevezett a férjem dagadtnak vagy tett bármilyen negatív megjegyzést a súlyomra, pedig ez idő alatt én többször voltam elhízott, mint normál súlyú.

2023. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kb +20kg van rajtam ahoz képest ahogy összeházasodtunk és még most is dícsér, hogy szép vagyok, csinos vagyok ha épp valahova megyünk. 1x nem hallottam még tőle, hogy dagadtnak hivott volna. Ha én nyervogok, hogy de meg hiztam, akkor max elismeri, ahogy azt is, hogy ő is megemberesedett mióta együtt vagyunk. Szóval azt hiszem én is, hogy baj van nálatok, a tisztelettel mindenképp!
2023. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%
#19, ez esetben szakemberhez fordulnék. Lehetőleg együtt, de ha ez nem megy, akkor egyedül is elmennék. Ha fél év alatt nem derült ki, hogy mi a baj, akkor segítséget kell kérni.
2023. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#20

Majd elválsz, ha kiderülnek a mellékes dolgai. Még nem láttál mindent, ez csak a bevezetés. Viszont addigra még több időd elmegy a semmire. Ez kell neked? Hmm... akkor megérdemled. Azaz ember meg már elveszett, akibe beleszerettél. És ő nem is törekszik arra, hogy eljátssza neked ismét a jófijú szerepet, amivel annak idején meghódított. Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy az a múlt, de most a jelen van. Ezzel kell kezdened valamit. És őszintén, te még képes lennél bizalmat szavazni neki ezek után csak azért, mert 7 év? Jó nagy ökör vagy. 🤷‍♀️Egy ha lelép, akkor is válás lesz. Muszáj ezt megvàrni, hogy addig is hülyének tudjon nézni?

2023. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki azzal vagdalkozik, ami zavarja.. Lehet, hogy a ti férjetek nem dagadtoz, de nem azért, mert fene jó ember, hanem mert nem fétise a nagyon vékony nő/tinilány test. Biztos csinál olyat a tiétek, amit az övé nem.


Amúgy ja, fixen megcsal/meg fog csalni, de nem azért, mert dagadtnak gondol, hanem mert egy rohadék beteg állat, aki élvezi ha taposhat a másikon, ezért van kiélezve tinilánytestekre.

2023. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz elvalni, akkor mi a terv? Pucer pinakat nez a kozossegi oldalakon, teged nem tisztel, fel sem tunik neki, hogy az o gyerekeit hordtad ki raadasul 2x mentel at ezen..mi a kerdes? Varsz arra, hogy majd sirva bocsanatot ker es megigeri, hogy a csocsos picsakat sem fogja soha tobbe nezni? Pont, hogy 25 evesen van meg boven idod arra, hogy kidobd ezt a vadbarmot es uj eletet kezdj egyedul, aztan kesobb egy olyan tarssal aki nem nez teged labtorlonek. Ne igy akarj megoregedni, mert krva boldogtalan leszel.
2023. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te nagyon el vagy tévedve. A férjed talán jó férj VOLT, de már nem az. Belemehetsz a poénos visszaszólásokba, hátha veszi a lapot, de attól még tiszteletet nem kapsz tőle. Amúgy szerintem is van szeretője.

Talán most nem látod, de pont így pazarlod el rá a több időt. Ha most válnál, több esélyed lenne normálisat találni. Ha elhúzod évekig, akkor se fog ez a helyzet már javulni, csak öregebb leszel.

Tudod, ki nézné ezt el. 82 kiló vagyok, igaz, nemrég fogytam bő tíz kilót, de a párom (és a két gyerekem apja) úgy néz rám hét év után is, mint valami istennőre. És amíg szülés után 90 fölött voltam, akkor is úgy nézett. Sosem alázna meg avval, hogy ilyeneket nézeget látványosan, a párodtól ez hatalmas suttyóság. Csinálhatsz, amit akarsz, de ha nem akarsz válni, egyrészt nincs is nagyon mit tenned, másrészt értelme sincs erőlködni.

2023. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyeneket mondogatna a férjem akkor erősen elgondolkodnék azon hogy jó ötlet volt e feleségül menni hozzá.
2023. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
Tudod: zsák a foltját. Lehet bennem van a hiba de az ilyet valahogy nem tudom sajnálni! Más sem fog!😆
2023. máj. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!