Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Mire gondolhatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mire gondolhatja Aza ember?

Figyelt kérdés

Egy volt kolléganőmmel az év elején elkezdtünk beszélgetni. Sokat viccelődünk is. Tettem neki egy bókot. És azt felelte, hogy sosem vádolták őt ilyen kedves dologgal. És a továbbiakban is nyugodtan vádolhatom őt ilyen dolgokkal. És pár szót beszélgetünk minden nap. Randi is szóba került. Mondta, hogy nagyon örül nekem. Van neki egy általános iskolás korú fia. Sokat csalódott a párkapcsolatok téren is. Mondta, hogy sokat kell orvoshoz járnia, mert sokszor rosszul érzi magát a volt kolléganő. A stressztől is. Mondta, hogy az orvos rossz hírt közölt vele. Komolyabb betegsége van. És mondta a kolléganő, hogy senkitől nem akar semmit. Csak nyugalmat akar. Így kb 4 hónapra megszakadt a kapcsolat. Pár napja elkezdtük lájkolgatni egymásnak a bejegyzéseit a közösségei oldalon. És írtam neki, hogy remélem jól alakul neki minden.

És elkezdtünk beszélgetni újra. Kérdezgettük egymást minimálisan, hogy miként van a másik. És elmesélte, hogy gyulladás van az egyik belső szervénél. És gyógyszert is kell szednie és megint rosszabbul van. És ez a betegség nem fog elmúlni neki soha. Meg kell tanulnia együtt élni vele.


2023. máj. 28. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgetsz vele egyáltalán hiszen nem akar tőled semmit, vagy baráti alapon tartod vele fenn a kapcsolatot.
2023. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Nem kellesz neki.
2023. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy a legdurvább off amit kaptál, vagy tényleg nem akar tőled semmit.
2023. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi állapota sajnálatos dolog,de én azt gondolom,ez jó kifogás is,amivel lepattintott.Nem téged akar kímélni,csak menekül.Talán gonosz vagyok és nyilván nem minden esetben igaz ez,de így látom.
2023. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Crisopher ***** válasza:
Nem akar téged, az egyértelmű
2023. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!