Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bevallotta, egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevallotta, egy másik nő "megérintette a lelkét". Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Férjem inkább visszahúzódó, de nagyon jószívű, kedves ember. 47 éves, én 45,szóval már nem annyira fiatalok. Nem az a nőcsábász típus.

Az utóbbi időben kicsit eltávolodtunk egymástól, semmi veszekedés nem volt, beszélgettünk de mégis olyan semmilyen lett a kapcsolatunk. Mindketten elvoltunk a saját világunkban.

Egy éve van egy új munkatársa, egy 35 éves nő. Néha említette, hogy sokat beszélgetnek és a nővel sok dolgot ugyanúgy látnak, sok a hasonlóság. Nem foglalkoztam vele különösebben.. Aztán tegnap nagyon szótlan volt a férjem, majd mikor rákérdeztem elmondta, hogy a nőt két napja elütötte egy autó biciklizés közben. Nem lett komoly sérülése de ő nagyon megijedt. Majd azt mondta, rájött hogy nagyon megkedvelte a nőt, ne értsem félre nem ágyba akarja vinni, inkább a lelkét érintette meg. Azt is mondta, hogy ő sose csalt meg, de megérti ha át akarom gondolni a dolgokat.

Most sem veszekedtünk, kicsit kerüljük egymást. Nekem folyamatosan ezen jár az eszem, főleg ez a mondat, hogy megérintette a lelkét. Ilyet nekem sose mondott.

Ti hogyan reagálnátok erre?


2023. máj. 28. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
35%

"Lelkem a napon pihen

Hogy a fűben melegedjen

Ráfér ez a meleg,

Mert eddig, csak jeget érzett"


Énekelhetné a barátod. De lehet ez csak egy eufémizmus a részéről a "spontán orgazmus"-ra.

2023. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezd meg tőle.
2023. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Már nem Téged hanem Őt szereti
2023. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
Ja hát így biztonságos, te ott vagy, a másikkal meg ki tudja mi lesz. Lehet, csinálnak majd közös programot a 10 évvel fiatalabb nővel, de hát úgyis veled van.
2023. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
50%
Hát, rosszul esne nyilván aztán próbálnám megoldani a problémát, főképpen ha fontos nekem és elragad a félelem, hogy elveszíthetem. Meg kell vele beszélni.
2023. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
13%

Megkedvelhette úgy is mint barátot! Az egyébként nagyon becsülendő hogy ennyire őszinte volt!


Én a helyedben ezért nem haragudnék.

2023. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%

"Azt is mondta, hogy ő sose csalt meg, de megérti ha át akarom gondolni a dolgokat."


Érzelmi téren már megcsalt és azért mondta, hogy megérti, hogy át akarod gondolni a házasságot, mert azt szeretné valójában, hogy kitedd és ő fizikailag is félrelépjen, vagy már rég túl van azon is!

2023. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
28%

Biztos volt egy mondata amivel ráhibázott valamire a nö. Amit nem mondott de tudta rola a nő.

Ilyenkor hiszik a pasik azt hogy a lelkükbe lát vki és megérinti.


En olyanokra szoktam inkább ráhibázni, amitől köpnyi nyelni se tudnak. Mikor leleplezem a manupulációjukat.

Gyakorta a blöffök is bejönnek.

2023. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de szerintem érthetően elmondta az érzéseit. Nem egy névtelen fórumon kellene ezt megkérdezni, hanem tőle, esetleg egy bizalmas moderátor vagy szakember bevonásával.


Egyébiránt én úgy veszem ki a leírtakból, hogy tisztelt téged, de a másik nő fontos lett számára. Össze van zavarodva és nem igazán tudja magában rendezni ezt érzelmileg. Persze simán lehet, csak túlgondolja a dolgokat.


Mondjuk ez egy lehetőség is arra, hogy átgondold a kapcsolatodat, és megpróbáld megújítani, új célt adni és újra felfedezni a másikat. A napi rutinban elkophatnak az érzések.


30f

2023. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Beleszeretett es rad akarja tolni a felelosseget hogy te lepj ki. 35 eves no, fasza, nehogy elhidd mar hogy jobb nalad, meg azert mert hasonloak bla bla. Ez tisztán a fiatalabbra csereles esete, merthogy az szebb, te meg mar oreg ronda vagy neki. Barmit hazudjanak a pasik, akar meg maguknak is, akkor is ez van. Nem tehetsz semmit, ez evolucios oszton es ha megse lep le melloled, az csak azert mert fel h a 35 eves novel nem jon ossze vagy elhagyja egy fiatalabb hapsiert es nem lesz aki gondozza. Ha nem lepsz ki, akkor addig fogja ezt a mocskos lelkimanipulacios dolgot jatszani mig el nem dol a dolog, barhogyis te itt mar nem leszel vàgyott boldog nő soha. Lépj ki, hadd menjen a joember a szerelmehez.
2023. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!