Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baráom megvádol olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráom megvádol olyanokkal hogy biztos a barátnőmmel tesztelem, meg lehúzza az önbecsülésem ha tetszem vkinek hogy biztos csak szexre. Mit mondjak ezekre?

Figyelt kérdés

Pl valaki jelölte a facen, erre azt mondja hogy biztos én tesztelném őt vmi bnőmmel, holott én nem is vagyok ilyen faces, meg ilyen dedós hogy majd a bnőmmel szívatnánk. A bnőim is komoly nők és nem ilyen szinten vannak.

Ez engem sért. Mondtam nem erre vmi undorito grimasszal mondja hogy de tesztelem biztosan.


Másik meg hogy tetszem egy srácnak évek óta, erre ledegradálja hogy biztos csak meg akar d.gni. (miközben egy nagyon aranyos szelíd srác)mert szerinte mást nem is akarhatnának tőlem?


Amikor ilyeneket mond, miket mondjak rá?



2023. máj. 30. 07:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
47%
"Amikor ilyeneket mond, miket mondjak rá?" - Nézz erről tutorial videokat youtube-on.
2023. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Példákat nem írnál? Vagy link?
2023. máj. 30. 07:49
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
"Szia! Ott a kijárat, többet ne gyere!"
2023. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

#3 de ebből nem ért.

Még szakítás után is azt fújná hogy én tesztelem, meg akinek tetszek az mást nem is akarna tőlem.

Nekem az a célom hogy fogja fel hogy én nem tesztelgetem nem vagyok ezen a dedo szinten, és nem csak annyit látnak ki belőlem hogy elvinnének egy körre.

2023. máj. 30. 08:20
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
De ez mire jó? Minek akarod ezt bizonygatni neki? Nem elég ha te tudod, hogy igazad van? Ha meg ennyire nem tudtok kommunikálni, bízni egymásban, akkor meg mit is szeretsz benne?
2023. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kell és nem foglalkozni azzal, hogy mit beszél utána, egyedül akkor, hogyha zaklat, fb-re kiírja, hogy milyen luvnya vagy - feljelented becsületsértés, vagy zaklatás miatt és kész!
2023. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

#5


Lehet téged nem zavarna ha vádolnak engem igen.

Ez történhet akár munkahelyen is mi lenne ha ott kennének vmit rám? És menne ez hogy de nem-de igen - de nem-de igen?

Azt akarom hogy felfogja hogy nem tesztelem és nem kihasználna az a srác, teljesen más.

Ha tetszik neki ha nem. Nem vagyok azon a nyomorult szinten hogy én facebúkón tesztelgessek vkit vmi öribarinőcikkel. Én nem ez a szint vagyok.

Folyamatosan sért. Le akarom úgy reagálni hogy képbe is kerüljön rendesen.

2023. máj. 30. 08:33
 8/38 A kérdező kommentje:

Akkor valami velős ütős üzenet?akár úgyis, hogy figyu anyád tesztelget talán én nem, és az a fiú több mint a többi, nem ösztönszint és ne hari de tiltalak. Húzz a ..ba/be.


Ezt vki szebben de ütősen meg tudná fogalmazni?

2023. máj. 30. 08:37
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
"Nem akarok tovább veled lenni, mert nem bízol bennem és nem tisztelsz, keress mást én végeztem ezzel a kapcsolattal!Sok sikert!"
2023. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el neki ezt a dalt:


https://www.youtube.com/watch?v=ARvUKFix1vs


Jöjj össze egy sráccal, és legyen boldog kapcsolatotok.

2023. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!