Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy adjak- e ennek az egésznek még egy esélyt, vagy sem?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt lassan (23 évesek vagyunk).


Mikor megismertem gyönyörű lány volt, gyönyörű alakkal, és örültem, hogy végre egy lány aki hűséges és a földön jár.


Minden rendben ment…majd végülis miután vele volt, az első igazi karácsonyom, kiderült, hogy ő beszélgetett a szomszéd autókereskedővel, meg képet küldött…

egyszer reggel bukott le véletlen.

(Együtt lakunk).


Utána már megingott a bizalmam felé, sokat néztem a telefonját éjszaka amíg ő aludt.

A történtek miatt ő nagyon szégyellte magát, és végig azon volt, hogy mindent jóvá tegyen, nagyon tepert.

(Közös programok, mindig engem helyezett előtérbe).


Sosem voltam még szerelmes, csak kavarások voltak, és neki mondtam először azt, hogy el tudnám vele képzelni, akár a jövőmet is.


Én egy régi vágású srác vagyok, az úriemberségben hiszek, így is viselkedem vele végig!

(Kinyitom neki a kocsiajtót, virágot viszek, stb.)


Újabban sok a nézeteltérés, mert 4 hónap alatt nagyon meghízott,

(70 kg volt, most 110 kg)

és sokszor ridegebben viselkedek vele, mert ebben a formában nem tetszik annyira a teste, az utcán is sokszor néznek furán ránk, hogy egy sportos, maszkulin srác miért van egy ilyen nő mellett, és tudom, hogy sokkal jobbat is kaphatnék tőle,

de én akarok lenni az a férfi, akivel lefogy, hogy elmondhassuk:

“Ezt is megcsináltuk együtt!”


Emellett van egy pár különbözőség is: (Én imádom természetben lenni

- ő nem,

én szeretnék a barátaimmal lenni-neki nincsenek barátai és 0-24-ben velem akar lenni stb.)


Summa summarum, sokat beszéltünk már erről, mondtam neki többször, hogy én elfáradtam az utóbbi időben és ő mindig kapaszkodik és könyörög, hogy csak még egy esélyt, mert èn vagyok a mindene, az élete szerelme.


Most jövő hét hétvégére már szerveztünk egy közös programot, hogy elkezdjük ezt “újra építeni”, de nem tudom mi lesz belőle.


Mit kéne tennem?



2023. máj. 30. 07:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már ott kibukna a dolog hogy elhízott, nem tartom vonzónak már, és ha nem látom a hajlandóságot a részéről hogy le akar fogyni, akkor vége lenne.
2023. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a szerelem, ifjú barátom. Sokat ígér, még többet csal.


Lécelj le.


F, 44

2023. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted, szakíts.
2023. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyrészt te igazából csak a külseje miatt jöttél össze vele. És mivel az már nem tetszik, ráadásul meg is csalt, nincs értelme együtt lenni.
2023. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Le akar fogyni, mindig jön velem a terembe, csak 3-4 naponta benyögi, hogy

“Most nagyon elfáradtam a munkában,(körmös) nincs kedvem edzeni”

2023. máj. 30. 08:45
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Edzéstől nem fog lefogyni
2023. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igaz, emellett egy nap 2-3 szor eszik, és mindenből egészségeset, és kalória deficitben.
2023. máj. 30. 08:53
 8/15 A kérdező kommentje:
Megcsalni a szó szoros értelmében nem csalt meg, chatelt, és képet küldött ( nem intimet) a csávónak.
2023. máj. 30. 08:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az már út volt a megcsaláshoz, csak hamar lebukott.


Ha meg keveset eszik, mégis felszaladt rá 40 kg, akkor nem gondoltatok még arra, hogy kivizsgálásra kéne menni?

2023. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, mikor elhízott sokat ettünk(Burger King stb.) csak mivel nekem fizikai melóm van, neki meg ülőmunka felszedte a kilókat, most pedig diétázik.
2023. máj. 30. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!