Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon furcsán viselkedik mostanában. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Ő olyan fajta, hogy el tudja foglalni magát ha egyedül van. Többször volt hogy nyírta a füvet. Most meg folyamat hívogat magához, hogy menjek el hozzá. Még akkor is ha füvet nyír vagy fát vág. Lehet sz@r neki a messengere de folyton amikor írogat velem ki van kapcsolva van amikor meg elérhető. Tegnap játszott egy számítógépes játékkal és amikor szoba hoztam hogy miért kapcsolta ki az elérhetőségét azt mondta ki dobálja a játék őt folyton és ki kapcsolta hátha attól lehet. What? Kérdezem én. Meg telepítette a messengert a gépre amikor megkérdeztem hogy minek akkor azt mondta hogy a Facebook miatt kellett.???

A Facebookhoz nem feltétlenül kell a messenger ezt tudom. Viszont Facebook ikont meg nem láttam a gépén. Fura nekem hogy elég tapadós is lett. Nem mintha baj lenne sőt tetszik, hogy ennyit akar velem lenni. De viszont ha van valami a dolgok mögött inkább azt akarnam, hogy kideruljön. Minthogy lehet van valami de nem teszek semmit mert tetszik ez a dolog hogy ilyen cuki velem. Lehet megcsal érzelmileg? Próbálok bízni benne, de már elő fordult, hogy a tudtom nélkül régi plátói szerelmének irogatott. Oké nem szivezett meg semmi felszedos dumát nem írt neki. Azt mondta csak kíváncsi volt mi van vele stb. Nekem ez nagyon nem tetszett és ennél a storynal is úgy volt hogy feltűnően kedvesebb volt hozzám. Fél órákat kotyult vécén. Tehát erre gondolok, lehet nincs semmi. De azért mégis bennem van a mi van ha? Szerintetek?



2023. máj. 30. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem bízol benne (lehet jogosan), akkor miért vagy még vele együtt? Bizalom nélkül nem lehet kapcsolatot fenntartani.
2023. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 mert úgy vagyok vele, hogy lehet én látom bele a dolgokat. És az én paranoiám miatt (ha tényleg csak az) nem szeretném elveszíteni.
2023. máj. 30. 08:23
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Pedig elfogod!
2023. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Mindenben igazat mond. Tiszta idegesitő lehet hpgy mindenbe belelátsz vmi sz.rt.


Igen ha a hálozat terhelt az ember már azt se tudja mit tegyen en is beszoktam zárni mindent hogy az az egy amit nézek vagy csinálok hátha akkor gyorsabban működik ha épp nem töpp.program fut a gépen.


Facen meg nekem is jonnek ezek az uzenetek hogy vki irt, rákattintok olvasnám, erre nem dobja be, hanem (hiba)üzenet hogy töltsem le a messengert hogy lássam.


Kiábrándito amikor mindenben áskálódik vki.

2023. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 nem zárja be, csak az elérhetőségét kapcsolja ki.. Akkor nem tudom mitől lenne kevésbé túlterhelt a rendszer?Lehet igazad van ettől függetlenül
2023. máj. 30. 08:58
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha el akarod üldözni magadtól ezt a fiút, a legjobb úton jársz. Senki nem szereti azt, hogy 24 órás elérhetőséget követeljenek meg tőle, azt pedig pláne nem, hogy ne lehessenek előtted titkai. Van, különösen a férfiak között, jó néhány ember, akinek arra van szükséglete, hogy legalább időnként kikapcsolhassa a külvilágot, zavartalanul és egyedül azzal foglalkozzon, amivel szeretne, elvonulva, a saját kis mikrokozmoszában. Ha ezt furcsának érzed, akkor ez a fiú nem hozzád való.
2023. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 látom nem érted itt a dolgokat. Nem vagyok rá ragadva ő van rám, ami fura mert eddig nem volt így. És direkt azért kérdeztem meg, hogy van e valami. Mert hogyha a többség azt gondolja hogy nem akkor élvezem azt hogy igényli a társaságom. Ha meg van okom gyanakodni akkor meg ki derül mi lehet.
2023. máj. 30. 09:18
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem értesz a számtechhez de ha gyenge az internettje akkor elfordulthat illetve ha telefonon játszik akkor kidobalhatja a játék valóban..
2023. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Telefon nincs a világon, csak az a messenger?
2023. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 mire gondolsz?
2023. máj. 31. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!