Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párod, de valaki megállít az utcán, vagy elakarja kérni a számodat, az már flörtölés, ha megmondod előre hogy van barátod, de attól még váltotok néhány szót és néha rá mosolyogsz?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam túl szép lánynak, ezért természetes hogy örülök ha valaki odajön, vagy épp megszólít, addig amíg az nem a bunkó kategóriába tartozik. Ma például segítséget kértem egy sráctól, és utána ő elakarta kérni a számomat, mondtam hogy sajnálom de barátom van, ő elnézést kért, de ettől még váltottunk pár szót, rámosolyogtam, majd elköszöntünk és én elmentem. Most akkor már ez flörtölésnek számított?

17/l


2010. okt. 11. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.Közötled, hogy van párod, és a számodat sem adtad meg.Ez udvarias visszautasítás volt.Vagy max bájcsevej.
2010. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
helyesen cselekedtél. így kell.
2010. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:

mi a fene? még léteznek korrekt emberek?:)

jól tetted amit tettél.

2010. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!