Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem. Ezt tudja is, de ő nem szeret. Hogyan tudnám "meghódítani"? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Jókat szoktunk beszélgetni,jókat röhögni,egy suliba járunk.Tök jó fej,és kedves is.Megkérdeztem tőle,hogy szeret-e,azt mondta hogy nem.Tanácsokat,tippeket stb.. kérnék Tőletek,hogyan jöhetnénk össze.
2010. okt. 12. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer nem jössz be neki akkor sehogy:D
2010. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem kellett volna rögtön megkérdezni, hogy szeret e, inkább légy hozzá kedves, mosolyogj rá,mi csajok, imádjuk, ha ránk nevet egy srác. Közelítsd meg inkább lasabban, próbáld meghódítani, légy lovagias és előzékeny. Ne beszélj heberhugyaságokat, vedd őt komolyan és akár féltékennyé is teheted, pl ha más lányokkal beszélgetsz, de közeben őt nézed, stb.
2010. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!