Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt már olyan hogy nagyon megbántottátok a barátnőtöket és ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
Lányok is irhatnak! Mivel bántott meg titeket a pasitok és meg tudtatok-e bocsájtani?
2010. okt. 15. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon ideges voltam, leribancoztam, utána sok veszekedés miatt vége lett, én meg 1 szar vagyok :(
2010. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A megcsaláson, a hazugságon és az erőszakon (fizikai vagy lelki erőszak, pl. zsarolás) kívül mindent meg tudok bocsátani.
2010. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Elnézést, rosszul mondtam. A felsoroltakat NEM AKAROM megbocsátani, vagyis azonnali válóokok. A többi az nem.
2010. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát egyszer taliztam volna a barátommal, de nem jött.. rá 2 óra múlva írt hogy nem tud jönni mert nem jó a gépe -.-"

megharagudtam, de olyan aranyos sms-eket írt meg hívott.. hogy végül már nem haragudtam rá :)

nem nagy valami ezt magamtól is tudom, de na :)

18/L

2010. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Félreérthető képeket csináltam egy bulin, amin ő nem volt ott. Persze nem csaltam meg, meg nem volt semmi, de nagyon rosszul esett neki. És meg is értem, mert nekem sem esett volna jól, ha fordítva történik. Csak hát jól éreztük magunkat :)
2010. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elakartam menni egy koncertre amire őt nem engedték el
2010. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat! Én most nagyon padlón vagyok:(
2010. okt. 15. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a baj? :(
2010. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Állandóan megbánt megjegyzéseket tesz nem részletezném.
2010. okt. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!