Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet szeretni olyasvalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni olyasvalakibe, akit még sosem láttál?

Figyelt kérdés

Ez különös,mert tulajdonképpen nagyon messze van tőled,és még soha nem láttad.De viszont beszélgettek,és valami földöntúli hasonlóságot érzel közte és magad közt,és úgy érzed hogy nagyon bízol benne,ami kölcsönös.Soha még csak hozzá hasonlót nem is ismertél..És talán ezért érzed azt,hogy vele igazán boldog tudnál lenni.És ő a lelkitársad..vagymi.. (A TE itt most=ÉN) =D

Nem tudom miért írom ezt most ide ki,mikor talán még a barátaim sem értik ezt az egész kapcsolatot,ami köztünk van...és nem beszélve arról hogy még egyetlen problémám sem oldódott meg attól hogy ide kiírtam...De gondoltam megpróbálom.Egyébként lány volnék..(:


2010. okt. 17. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) legalábbis én már szerettem bele így nem is egy személybe :D
2010. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Én is így érzek jelenleg, bár azt mondják, hogy ilyenkor csak egy illúziót kerget az ember, és most érzem úgy, hogy van mit megismerni még belőle, de azt már valami olyan célból, hogy tudjam, lehet-e egy életrevaló társ.


De abban a helyzetben hogyan cselekednél, ha nem tetszene személyesen, vagyis ha nagyon ronda lenne. Akarnád még folytatni abban az esetben, vagy egyből elszállnának az addigi érzéseid?

2010. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nehéz kérdés..Tulajdonképpen ha egyszer személyesen is találkoznánk és nem olyan lenne mint a képeken,akkor..nem tudom.Ha nem vonzódom hozzá,(már pedig ha nem tetszik,akkor nem vonzódom hozzá)..szóval akkor nem hiszem hogy kapcsolat lenne belőle.De akkor is szívesen beszélgetnék vagy akár találkoznék vele máskor is.Mert tényleg annyi közös van bennünk.Egyébként te lány vagy..?:)
2010. okt. 17. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2010. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd...?(:
2010. okt. 17. 12:36
 6/8 anonim válasza:
100%

hát ezt a kérdést pár hónapja én is kiírhattam volna

de nálam nem lett jó vége

én meg voltam róla győződve h bele lehet így szeretni vkibe, de rá kellett jönnöm h így csak egy részét ismerhetem meg, élőben sokminden más

de attól h nekem nem jött össze a tündérmese, még neked lehet h sikerül

kívánom h ne járj úgy mint én, sok szerencsét

2010. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják plátói szerelembe. Te nem belé, hanem az érzésbe vagy szerelmes.

Ha találkoztok, lehet jó nagy csalódás, vagy boldogság is.

2010. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló van. De nem nevezném ezt szerelemnek, szerintem ahoz a másikat is ismerni kell személyesen. Bár én is érzem néha, hogy konkrétan szerelmes vagyok a srácba, de akkor mindig lehűtöm magam, hogy á az nem lehet :D

Hosszú ideje beszélünk, de mi csak barátilag. Érdekes a mi sztorink, mert se neki, se nekem nincs kapcsink, de még sose jött fel ez a téma, hogy mi lenne ha mi ketten... Néha húzzuk egymás agyát, de azt is olyan haveri szinten sajna. Mert mi úgy kezdtünk el beszélgetni, hogy barátkoztunk, viccelődtünk és ilyen haverság lett belőle. Pedig tetszik nekem, és tudom azt is hogy én is neki. Mondta is, meg más valaki által kitudakoltam.

Hát nem tudom, ez egy hülye helyzet, mindig tervezem, hogy lépek. Nem konkrétan azt hogy megmondom hogy "figyi én szeretlek". Kb azt hinné hogy hülyülök, és ez a baj hogy köztünk mindig ez a poénkodás ment, ezért is lettünk haverok csak. Hanem hogy végre talizzunk és kicsit éreztetném vele, hogy mizu:)

Na bocsi hogy hosszú lett, csak olyan jó volt most ez kiírnom :D

2010. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!