Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ezt nehezen fogadnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt nehezen fogadnátok el?

Figyelt kérdés
Szóval van 1 srác, akivel járunk, de azt kértem tőle, hogy titkoljuk el, mert nem szeretném, hogy mindenki rólunk beszéljen... Idővel később 2-3 hónap, ha még mindig együtt vagyunk, akkor esetleg...
2010. okt. 17. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pff..mit érdekel ha mindenki rólatok beszél?!Különben is miért gondolod,hogy ennyire fontos személyek vagytok és mindenki rólatok fog beszélni?!Még ha így is van..ez kb 1 hétig fog tartani aztán már senkit nem fog érdekelni.
2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a-a
2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát jah.. mert azt hinném h szégyelsz
2010. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én egyáltalán nem, mert én is így csinálom/akarom... sok kellemetlenégtől megmenthet. Persze az átlag az előttem válaszolók írásaiból kiderül.
2010. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
szerintem nem gáz. nem kell az első napon bejelenteni, mert aztán lehet nem is lesz olyan hosszú a kapcsolat, aztán az tényleg ciki.
2010. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kamuuu ***** válasza:
100%
Ha szégyenled a párod akkor nem fog sokáig tartani.
2010. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszi hogy szégyelled őt...
2010. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg eleve nem járnék olyan nővel, aki el akar engem titkolni a világ előtt.
2010. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pontosan, én se járnék ilyenekkel.
2010. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!