Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derült ki, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derült ki, hogy megcsalt a párod?

Figyelt kérdés

Írjátok le nyugodtan a történeteiteket, kíváncsiságból raktam fel a kérdést. Engem nem csaltak meg, de jó pár ismerősöm mesélt már érdekes eseteket, mint pl. egy csaj azért csalta meg a fiúját, mert az "túl messze lakott",

És úgy derült ki hogy a csaj kiírta facebookra hogy szeretlek XY...


Azt is szeretném tudni, hogy hogyan csalt meg valaki valakit, meg esetleg kivel :)


21/F


2010. okt. 17. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
hát melyik hogyan...volt amelyiket a pasi elmesélte nekem, az még finomabb volt mert elgalább bevallotta... volt olyan hogy a csaj modnta el, az már neccesebb volt... MEg olyan is volt amikor rájöttem, áltaálban ez a jellemző. bár fura volt mert még nem csalt mikor én már dühös voltam a csajra valamiért:) aztán kiderült hogy miért. nem volt egy hűséges típus az exem, sokszor benyeltem neki de hálistennek megjött az eszem.
2010. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Holdtündér ***** válasza:
100%
Én nem tudok ilyenről, de ha lesz ilyen sztorim, leírom. Egyébként bocs hogy összegányolom, de azért írok mert érdekelnek a sztorik. :)
2010. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
nem csaltak meg téged, csak te a barátnődet, aztán kéne 1-2tanács amire figyelni kell. érthető is....
2010. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Vagy csak nem tudsz róla.
2010. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 yuda ***** válasza:
100%
Nekem megmondta miután eltelt egy év és mégsem jöttem rá -jó nagy ökörnek éreztem magam, és azzal nyugtatott -hogy ha egy nő igazából hazudni akar, azt egy férfi úgysem veszi észre -de ha szépen fogalmazzuk akkor is naív voltam, de nagyon -ilyen a szerelem. . . :)
2010. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Válaszoló...

Úgy elég nehéz lesz ha még barátnőm sincs....

2010. okt. 17. 18:09
 7/21 anonim ***** válasza:
Hoppsz, akkor tévedtünk:) Gondolom volt már valamikor barátnőd.
2010. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem csapta egy pasi a szelet, azthittem komoly a dolog, mondta kapcsolatot akar, és látszólag a szívét lelkét kitette h összejöjjek vele... igent mondtam, 1 hét után bemutatott az anyjának, na mondom ez tényleg komolyan gondolja velem... este piszkálta a telefonom előttem, h milyen teló, énis megnéztem az övét, vagyis szerettem volna, de ő kikapta a kezemből... és kikapcsolta :D na ez már gyanús volt... ő végignézte akk az össz smsem mindent, hát nem volt mit titkolnom, hagytam, az már gyanúsabb volt h ő kikapcs a telóját... rossz előérzetem volt vele kapcs egész este... reggel elment zuhanyozni, belenéztema telójába, ott volt egy rakat sms az exével h így imádják egymást meg úgy imádják... kb 1-2 napos smsek, velem előtte meg 1 hónapig kavart... besértődtem, elkezdett hülyének nézni h ez régebbi, nyílván láttam a dátumot :) kidobtam, gondolkodási időt kértem, megígérte h nincs többé ex csak én... megbocsáltottam pár nap után... rá 2 napra ő dobott ki engem az exért :D ennyi :D

de volt még egy pár, mégis ez volt a legcifrább


21/L

2010. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
utolsó te voltál a hibás, hogy ezek ellenére újra összejöttél vele, nem csoda hogy dobott...
2010. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hát igen, logikusnak kellett vna lenni h az ex kell neki... csak túlságosan szerettem.
2010. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!