Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derült ki, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derült ki, hogy megcsalt a párod?

Figyelt kérdés

Írjátok le nyugodtan a történeteiteket, kíváncsiságból raktam fel a kérdést. Engem nem csaltak meg, de jó pár ismerősöm mesélt már érdekes eseteket, mint pl. egy csaj azért csalta meg a fiúját, mert az "túl messze lakott",

És úgy derült ki hogy a csaj kiírta facebookra hogy szeretlek XY...


Azt is szeretném tudni, hogy hogyan csalt meg valaki valakit, meg esetleg kivel :)


21/F


2010. okt. 17. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
az volt a gond, h utána még 3 hónapig járt a nyakamra h engem akar :/ akkor már okosabb voltam, mert tudtam h az exre is hajt csak az nem akarja őt már visszafogadni... szóval nincs ló jó a szamár alapon játszott, én lettem volna megint a szamár
2010. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A klasszikus esetek általában azok, amikor egy kiscsaj őrülten szerelmes, de a barátnői hiába mondják hogy a pasi mással kavar, meg nem való hozzá, erre a lány bemeséli magának, hogy a barátnői szimplán csak féltékenyek mert neki van fiúja, nekik meg nincs (sokszor van pl. ez így kollégiumi lány szobatársak vagy lány osztálytársak között) így meg csak elmarja magától őket, majd nagyot fog esni ha igazuk volt. Ilyenkor van hogy szembesítik a lányt a barátnői a kegyetlen valósággal és bizonyitékokat keresnek a létező "másik" csajról.


Hát, mi fiúk megszoktuk érezni azt, ha egy lány gyanúsan túl sok közbevágó programot mond el ami persze halaszthatatlan, és csakis "csajos" ahol úgyis unatkoznánk, hogy még véletlenül se derüljön ki a titkos randi... vagy amikor egy lány bunkóskodni kezd velünk, mert ilyenkor tapasztaltam hogy közönbösen beszélnek, olyan, mintha valami bajuk lenne, de persze nem mondhatják azt hogy van egy másik pasi aki tetszik, de megmondom hogy teljesen felesleges színészkedni, és legtöbbször az ilyen szinészkedés miatt derül ki hogy másik sráccal csal a barátnőnk.


Nekem pl. egy csók is megcsalás (ha ez derül ki), mert a csókot érzelemből, vonzódásból adják a lányok és ha erre rá tudták venni magunkat egy másik férfival, akkor az hűtlenkedés, ami negativ tulajdonság, olyan mint ha elárultak volna Téged.

2010. okt. 18. 14:43
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Rájuk nyitottam.Haza tartottam melobol és azt láttam egy nö ül a farkán ,felpattan és probálja megmagyarázni nekem a lehetetlent.

köpni nyelni nem tudtam,meg szolalni végképp nem..sarkon fordultam bezártam az ajtot magam mögött és azt kérdeztem miért???????Miért??

kb ennyi

22/L

2010. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
elmondta,én is neki.ez így kölcsönösen jobb minha csak az egyikőtök csaljameg a másikat.
2010. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Holdtündér ***** válasza:

Te jó ég 11:31!

Én egy ilyen helyzetben azt se tudom mit csinálnék. Bosszúból talán hazaköltöznék anyuhoz és vinnék magammal mindent, még a havi fizetését is. :D

2010. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12:14 haza költöztem és nagyon helyesen tettem.Mostanra olyan kapcsolatban vagyok amiben van kötödés ragaszkodás érzelem jo szex féltékenység vágyak stb stb..és soha nem tenné meg velem ugyan ezt.De attol még bizalmatlan vagyok.
2010. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 justice87 válasza:
Engem is csaltak már meg,de még vele vagyok,mert úgy gondoltam egy esély mindenkinek jár. Persze ha szex is lett volna köztük akkor már nem lennék vele. Elég szemét módon csinálta ráadásul,de erről beszélni sem akarok mert rosz emlék... Aki hűtlen az rohadjon el ott ahol van..
2010. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

a párom nem jött haza éjszaka

másnap kérdeztem hol volt

mondta: rulettezni (néha eljártunk kis összegekkel)

csakhogy a rulett termek nálunk 2-kor zárnak!és ő 2 -kor se jött haza. tehát hazudott

aztán hagyta, hogy elpakoljak (nem is harcolt értem) tehát szakítottunk

utána mondta el a tesója, hogy van most másik bnője,(szakítás után 1 hétre) meg mellettem volt prostinál egyszer, ami élete egyik legjobb élménye volt, meg a diszkóban felszedett egy vidéki lábszagú csajt, azzal is volt és akkor is velem járt még

2010. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Megáll az eszem, miket írtok :DDDDDDD

Egész jó kis csevegő fórummá vált a kérdésem, de nem haragszom érte, legalább gyűlnek a válaszok :D

Aki meg azt írta hogy a nő ült a pasi farkán majd leugrott és magyarázott, fúúú ...... válaszoló, amikor ezt láttad, nem kapott el a hányinger vagy az undor?

És ha nem vagyok túl indiszkrét, mivel magyarázta neked a csaj azt a szitut, hogy anyaszült meztelenül ült a kukin meg ilyenek?

2010. okt. 19. 21:42
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem az undor jutott eszembe elöször,hanem az hogy miért tette?miért tette ezt velem?Mivel érdemeltem ki?nem voltam elég jo?

a csaj ahogy felált az exemröl csak felöltözni probált mig az exem elém totál mesztelenül és azt magyarázta-"Nem történt semmi!"Aha hát akkor én vagyok a hülye.Sirni kezdtem hidd el akkor nem azon agyaltam hogy hányjak e ..hanem az hogy akit szerezűttem megbecsültem feladtam érte mindent igy hátulrol sziven szurjon.Jobban fájt a tudat hogy megcsalt!

2010. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!