Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet késleltetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet késleltetni a magömlést?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a barátom túl hamar elmegy. A kapcsolat elején (8 hónapja vagyunk együtt) is hamar elment viszont folytattuk és még lement 2-3 menet, ami összesen általában 1 óra vagy háromnegyed óra volt. Viszont mostanában csak 1x csináljuk, mert nagyon elfárad és nincs ereje több menethez. (1 menet tart általában 5-15 percig) Nekem ez nagyon kevés, mivel hetente 1x tudunk csak találkozni a munkája miatt.

Eléggé nimfó vagyok sajnos, de már unom magamnak csinálni, mivel a barátommal szeretném. Legalább a hétvégén 2x 3x, mert talán az még nem megerőltető egy 22 éves pasinak. (remélem) Nem fogom megcsalni sosem, mert elítélem az ilyet, elhagyni sem akarom, mert nagyon szeretem, de ez azért nem maradhat így. Nem a legfontosabb, de szerintem a szex nagyon sokat befolyásol egy kapcsolaton és előbb utóbb feszültségeket fog ez szülni. Szegény így is rosszul érzi magát, mindig mondja, hogy béna, meg hogy megfogom csalni, meg minden csúnyát magára. :( Pedig amúgy hihetetlen jó az ágyban, csak ez az egy a gond.. Nincs valami módszer a késleltetésre? Használtunk már nagyon vastag gumit (ilyen világítós és tényleg kegyetlen vastag. :D), de abban is elmegy 10 percen belül, szóval az óvszerek nem jók, valami más "trükk" kell. :( Meg nem értem, hogy abban az 5 percben hogy fárad el annyira, hogy nem tudja már folytatni sem, mikor régen mindig folytattuk. :(


2010. okt. 18. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakoroloja egyedül. Próbálja meg elhúzni minél tovább (mielőtt elmenne, hagyja abba, és ezt csinálja meg egy párszor). Pár hét alatt jelentősen javul majd a dolog.
2010. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Holdtündér ***** válasza:

Ez az ő dolga, te nem nagyon tudsz szerintem mit csinálni, de bocs ha tévedek.

Egyébként a gógli rengeteg módszerrel van tele. Pl.: lassít amikor érzi hogy közel a vég.

Egyébként nem próbáltátok még úgy, hogy először te kielégíted szájjal/kézzel és utána mehet a menet?

2010. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De próbáltuk. :) Viszont akkor is elmegy 10-15 perc alatt. Nem tudom miért. Régen 3-4 menetet is csináltunk, amit írtam fentebb is. Azoknál is 1 menet átlagosan 10 perc volt, csak hát ugye összeadva a 4 menet 40 perc. Magyarul: hiába megy el előtte, a következő menetet sem bírja max 15 percnél tovább. (újabban nézi mindig az órát mennyi volt... :D ) Szokott lassítani mindig mikor érzi, hogy jönni fog, de az is max 2-3 percet segít. :(
2010. okt. 18. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Bemegy egy gyógyszertárba, és vesz Lidocain kenőcsöt.

Rákeni a farkára, és csinálhatja órákig.


A Lidocain spray még annál is jobb, de azt nem fog kapni recept nélkül

2010. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!