Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyi plázában van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyi plázában van egy 'étterem', inkább gyorsbüfé ahol van egy nagyon helyes eladó, barna haj, szép kék szemek :$ ilyen steaket vagy mit árul :D sokszor járok a plázába és mindig látom, de nem tudom mit lépjek, szerintetek? 16/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vegyél steaket.
2010. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és vegyél valamit.majd kezdj el vele beszélgetni és már kész is.megismerkedtetek.kérdezd meg tőle hogy nincs e kedve munka után valahol találkozni.....
2010. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vegyél valamit, közben flörtölj vele. biztos veszi majd a lapot :D
2010. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell agyalni, hogy milyen témát hozz fel, hogy beszélgetni tudjatok. Légy tökös és kerek-perec mond el neki, hogy tetszik neked. Ez a lányoknak nagyon bejön, mert határozottságot, férfiasságot tükröz, azt mutatod, hogy tudod mit akarsz és azt meg is szerezed.


pl.: "Szia! Ide kellett jönnöm hozzád, hogy elmondjam, nagyon csinos vagy! Mond csak, vannak belső értéked is? Mond 3 okot, amiért érdemes Téged megismerni!"

Aztán jöhet a számcsere...


vagy


Szia! Amikor az előbb megláttalak, aranyos lánynak tűntél, de most, hogy ide jöttem, meg főleg! Azért jöttem ide, hogy elkérjem a számod, mert meg akarlak ismerni!


stb, stb...


A legjobb tanács amit adni lehet az az, hogy viselkedj férfiként, mert a lányoknak férfi kell.

2010. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mit kap? Hol van a szövegben, hogy fiú a kérdező?
2010. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én lány vagyok és aki tetszik Ő fiú úgyhogy az nem lenne nyerő :D
2010. okt. 20. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁ bocs, csak annyi itt a hasonló kérdés fiúktól, hogy már reflexből azt gondoltam, hogy fiú vagy. :D
2010. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért nekem segitettél:d kösz
2010. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az utolsó mit kap? Hol van a szövegben, hogy fiú a kérdező?"


Hát ezen olyat szakadtam. XDXD


Amúgy igazad van, nem tud olvasni a marha.xd

2010. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez sokban függ attól, hogy mit is szeretnél tőle.
2010. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!