Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nagyon szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagyon szeretnék egy kapcsolatot! Hiányzik hogy valakivel megoszthassak jót és rosszat, hogy valakit szerelemből megölelhessek vagy megcsókolhassak, de sehol sincs egy normális fiú, ha pedig van annak nem kellek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15/L
2010. okt. 22. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy várj, vagy adj lejjebb az igényekből. Sajnos nagyon ritka hogy a szerelmed a legjobb barátod is legyen.
2010. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit,mindennek eljön az ideje.Addig is foglald le magadat a tanulàssal.
2010. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem meg ne adj le az igényeidből. (Kivéve ha tényleg a szőkét várod fehér lovon.) Ha le is adsz, úgy is zavarni fog,abból meg jó kapcsolat nem jön ki. Én sem adtam le,hiába mondták, de meg is találtam azt, aki megfelelt. Tökéletes pasi nincs, ahogy tökéletes nő, kapcsolat, és házasság sincs, de azért nem árt, ha nem állsz össze minden jött-menttel. És hidd el, bár közhely,majd akkor jön,amikor nem számítasz rá..
2010. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat. remélem minél előbb eljön az ideje!!
2010. okt. 22. 21:15
 5/6 anonim válasza:
Mutass magadról képet :P
2010. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen szeretném ugyanezt...
2010. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!