Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy jobban megvisel az ha valaki szenved, mint őt magát, vagy mintha én szenvednék? Máskor féltékeny vagyok, ok nélkül, inkább bemesélek magamnak dolgokat mi van ha? Mért féltem túlságosan apámat, páromat hogy történik velük valami?

Figyelt kérdés

Miért vannak ezek a hangulatingadozások, egyszer parázok, másszor féltek, utána féltékenykedem, aztán tök nyugodt vagyok ...ki érti ezt?

erősebb a törődési vágyam, néha erősebben érzek idősebb emberek barátok iránt is anyai ösztönöket, mint valaha is bárki iránt szerelmet


2010. okt. 23. 22:34
 1/2 Jules10 ***** válasza:
hangulatingadozás = önbizalom ingadozás = féltékenység, bizonytalanság. Ha pozitívan állsz a dolgokhoz nem leszel féltékeny sem. Javaslat, hogy amikor magad alatt vagy, kezdj el ok nélkül mosolyogni. Nem vicc, csak vigyorogj bele a nagyvilágba, és máris pozitívabban fogsz a dolgokhoz, ezáltal nő az önbizalmad!
2010. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!