Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden lány azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden lány azt mondja nekem szerezzek barátnőt, ne nekem udvarolj, akkor mikor leszek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Csak barátként kezelnek aki szóba áll velem, aki nem az levegőnek néz.


Ez miatt sokat gondolkoztam, hogy akkor mi értelme az életnek.


Már változtattam a hozzáállásomon és semmi eredmény. Viszont konfliktust kezelni nem tudok semmilyen formában.


2010. okt. 26. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd akkor szerzel, ha szerelmes leszel...

Hány éves vagy??


"Viszont konfliktust kezelni nem tudok semmilyen formában."

Ez hogy jön ide??


Fontos nagyon a sex, hogy legyen párod, de nem csak erről szól az élet.

2010. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem merem kiírni a koromat mert már 22 éves kor után már gáz szerintem
2010. okt. 26. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

És ha udvarolsz egy lánynak, akkor azt mondja, hogy udvarolj egy lánynak, hogy legyen barátnőd?

Miért?

2010. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

nem merem kiírni a koromat mert már 22 éves kor után már gáz szerintem"


Itt van a kutya elásva! Tudod, vagy inkább sejted magadról, hogy balf*sz vagy, de nem mersz szembenézni vele, mert nem vállalod. Még egy névtelen fórumra sem mered kiírni, ahol senki nem tudná, ki vagy. Amíg nem tudatosítod a problémáid, pl. az önbizalomhiányod, amíg nem ismered fel, nem éred tetten őket saját viselkedésedben, addig nem fogsz tudni változni. Azért tekintenek rád barátként a nők, mert nincs önbizalmad. Meghallgatod őket, kedves vagy velük, de érzik melletted a biztonságot, nem éreznek benned határozottságot és bátorságot. Mert nem vagy szabad.

2010. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem akarnak tőled többet, mert nem nézel ki jól. Ha tudsz, változtass rajta, ha nem, akkor sajnos nincs sok esélyed.
2010. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!