Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 14-15 éves kamasz alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14-15 éves kamasz alkalmas komoly kapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

Valahogy én nem vagyok ennek a pártján. Ha lányom 14 évesen bejelentené, hogy ő egy 18 éves pasival kavar komolyan, akkor szóhoz se jutnék. Nekem ilyesmi anno eszembe se jutott, most meg totál feje tetejére állt a világ. Mindenki többnek néz ki és aktív szexuális életet él. Hogy is van ez? És őket hogy nevelik a szüleik?

Bocs, lehet én vagyok a prűd, ezért írtam ki a kérdést!


2010. okt. 29. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Testvérem is ebben a korban van, és azt kell mondjam még gyerek. Nem érett olyan dolgokra, amikről itt nap mint nap szó esik...
2010. okt. 29. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs hozza koze a nevelesnek szerintem.

mint leirtad: "Mindenki többnek néz ki és aktív szexuális életet él"


Ez sajnos valtozott az elmult 10-20 ev alatt, kesobb mar nem 30 evesen lesz divat gyereket szulni hanem 20 evesen....szerintem.

2010. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moszuke ***** válasza:
67%

ez van. ez ömlik mindenhonnan, hogy 12évesen már dugj és alakíts kapcsolatokat.


ez ellen csak a szigorú szülő tud tenni, de szerintem a legtöbb nem is akar tenni ellene..mert buták

ahogy a diákok úgy a szülők is hülyülnek folyamat:) láncreakció


lásd: kérdezz meg akármilyen 20éve tanító tanárt.. azt fogja mondani, hogy minden évben egyre hülyébbek a 9.esek:)


egy 14-15éves gyerek nem alkalmas kapcsolat kialakítására.

legozzon, tengózzon, és firkálja a falat.

de ne pettingen törje a fejét

2010. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

alkalmas némelyik (valamilyen szinten én is annak érzem magam) aki elég komoly korához képest és talál olyan párt magának, hogy a másik is úgy viszonyuljon a dologhoz akkor minden akadály nélül. ha viszont valamelyik hibbádzik akkor elég valószínű, hogy bukik az egész

az pedig nem baj ha egy pár évvel idősebb a választott

ez magánvélemény, ugyis mindenki maga dönti el, hogy mit gondol

15/L

2010. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

20.50- nek:


Sajnos már nem a 20 éves korosztály szül, hanem a 16 éves tinik és a 40 éves nők

2010. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!