Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok/Pasik:Ha már megbántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Pasik:Ha már megbántottátok a párotokat, akkor az mi miatt volt? Mi miatt okoztatok, vagy okoztak nektek fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


24 éves pasi vagyok.


Arra készülök, hogy összeismerkedem egy nagyon rendes lánnyal, és talán a párom lesz idővel.

Nagyon aranyos, kedves, gyönyörű teremtés, és nem akarom megbántani semmivel. :)


Szóval csak ő jár eszemben, az elmúlt napokban és eszembe jutott, hogy nem akarok neki fájdalmat okozni.


Ezért gondoltam, hogy megkérdezem a ti tapasztalaitokat, hogy ti mivel bántottátok meg a párotokat, vagy a párotok titeket?


Tudom, hogy nem lehet ugyanazt mindenkire sablonszerűen ráhúzni, de tapasztalatot adnátok. :)


köszi



Egyébként ezt is elolvashatjátok, ezt kérdeztem egyik elmúlt napban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. okt. 31. 12:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja, és ha lehet, akkor légyszives írjátok oda, hogy Fiu/Lány és milyen idősek vagytok.


köszi :)

2010. okt. 31. 12:07
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Én azt tanácsolom légy öszinte vele, minden helyzetben! Éreztesd vele hogy szereted ne csak mond neki vidd el mindig valahova. Néha vegyél neki ajándékot. És ha meg is bántod véletlenül kérj bocsánatot. Veszekedés minden kapcsolatban van. Ugyhogy nem tudod elkerülni. Egy nönek szerelem kell és hogy mindig lobogjon a tüz.

26/fiu

2010. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elözö vagyok. amugy sikerült már randira hivnod? amugy szerintem a másik kérdésre a válasz kérd el a számát és hivd el randizni. persze ne buliba :D és beszélgesetek v alamiröl. de ne a hangyák nemi életéröl xD sok sikert
2010. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az előző hozzászólónak:


Köszi szépen a válaszokat. Első válaszod véletlenük FÉLIG hasznosnak jelöltem, pedig HASZNOS-nak szerettem volna.


Jó tanácsot írtál. Tényleg igazad van abban, hogy lobognia kell a tűznek. :) , ez jó meglátás.


Még nem hívtam el randira, mert szerintem nem csinálhatom azt, hogy csak felhívom, hogy van e kedve hozzá, mert még nem ismer.

Tudja, hogy ugymond létezem, de egyáltalán nem ismer. Ezért szeretnék egy kicsit ismerkedni vele.


Ha lakótársnőm majd felhívja a lakásba, akkor akarok vele ismerkedni. HA nem jön éppen mostanában fel, akkor elmondom az egész történetet a lakótársnőmnek, hogy segítsen és direkt ez miatt hívja el. :)


Azért nem mondtam neki még, hogy tetszik a barátnője, és hívja fel, mert ha szervezkedés van, akkor az nem olyan jól alakul.

2010. nov. 2. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
elözö vagyok. hát azért hivd randira hogy meg ismerd. nem egyböl azt mondani hogy járunk. randizgattok megismeritek egymást és kialakul. ne félj tölle
2010. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de ő nem ismer engem.

Csak annyit ismer, hogy barátnőjének a lakótársa vagyok. Az utcán szerintem fel sem ismerne.

Én meg annyit tudok róla, hogy lakótársnőm mesélt már róla, és mutatta képen, tehát felismerném.


Ezen ellenére szerinted írhatok neki, hogy én tudom, hogy ő ki, és lenne e eljönni kedve beszélgetni, sétálni valahova?, esetleg sétálás közben beülni valahova meginni egy teát, vagy kávét?


ilyenkor mivel nem tudja, hogy kivagyok, nem jönne el, habár ezt nem lehet tudni, minden lány más.

2010. nov. 2. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:
elözö vagyok szintén. szerintem.kérd el a barátnöjétöl a számát mond neki hogy a barátnöjétöl ismered tettszik neked és hivd el valahova. Ha nem vagy az esete akkar ugyis mindegy. Lányok nem fognak utánnad szaladni. neked kell lépni. Ha meg igent ez már egy jo pont a csajoknál hogy te kezdeményezel.
2010. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasija biztos elmegy.
2010. nov. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!