Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ezért szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezért szakítanátok barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Rendes lány vagyok, nem szeretek bajba kerülni.

A suliban ugye nem lehet csókolózni.(valaki szokott)

Egy suliba járunk, és a termünk elég közel van. Szünetekben mindig a folyosón van, ha elmegyek előtte akkor muszáj odamennem. Ha megmondom neki, hogy suliban nem szeretnék csókolózni meg semmi ilyet max ölelés meg puszi akkor szakítani fog velem?

Ti szakítanátok ezért?

én 15 ő 18


2010. nov. 4. 07:54
 1/9 anonim válasza:
Most ezt tényleg komolyan kérdezed?Ilyen miatt?Pff..
2010. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves 1.!


Lehet h ez neked hihetetlen és meglepő, de a kérdező korosztályának ez komoly aggodalma is lehet...


Sztem ha emiatt szakít veled a barátod, akkor az csak ürügy lesz..Csak emiatt tutira nem szakítana..

Egyébként miért nem lehet csókolózni a suliban?


Nem azt mondom h órákig nyalakodjatok, de egy-egy puszi, ölelés belefér..


Neked is jól fog esni, meg bartod is örülhet..Szóval sztem ne hajtsd el!!:D

2010. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*barátod
2010. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez szimpla féltékenység... Ha valaki ilyesmiért szakítana veled az nem szeret teljes szívből, hanem csak birtokolni akar, mer tudja h nálad jobb csaja nem nan lesz. Sajnos a volt barátom(csaj) is ebben a helyzetben van, elvan tőlem tíltva teljesen és szegénynek már lassan barátja sincs mert a srác elüldöz mellőle mindenkit.
2010. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Ha szeret, akkor hülye lenne egy ilyen miatt szakítani.
2010. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%

Ne legyél már hülye ezért szakítani??

Ha meg szakít örülj neki mert akkor kajak hülye!!!

2010. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
SOK ESZE LEHET A 18 ÉVEsnek hogy összejött egy 15 éves kislánnyal..xD szánalom:D a korabeliek rá se néznek vagy mi?;)
2010. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó kommentelőnek üzenem én 14/l ő 17/f .. nagyon jól megvagyunk, egyáltalán nem lehet látni a korkülönbséget köztünk, egyébként a lányok érettebbek a fiúknál, bár gondolom ez nem jutott eszedbe(:
2010. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
testileg esetleg.. de agyilag nemhinném hogy egy 14 éves majd lever szellemileg egy 17 éves normális srácot:) Meg se kérdezem hogy akkor jöttetek e össze amikor 14 alatt voltál;)
2010. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!