Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam rendbe ezt a kapcsolatot? (kicsit hosszú, de sok választ szeretnék kapni, mert nagyon akarom ezt a kapcsolatot)

Figyelt kérdés

Eltávolodtunk a barátnőmmel.Már a csók is unalmas...

Szünetet is tartottunk, de aztán úgy döntöttük hogy adunk még 1 esélyt. Igazából én többet érzek a csaj iránt. És a cél az, hogy belém szeressen újra. Hogy csináljam hogy a csók újra élmény legyen? Igazából nem is tudom hogy mikor volt jó :S lehet soha, de volt hogy felállt(az) mikor csókolóztunk. Ez már nemigen van.

2 hónapja vagyunk együtt lehet hogy az volt a baj hogy még nem is pettingeztünk? Nem is tudom hogy kíván-e a barátnőm...Ha elkezdem simogatni a melleit vajon attól beindulna?Vagy ha a nyakát csókolgatnám?

Amúgy milyen programokat szervezzünk amitől egymásba bolondulunk? Legyen csók? Igazából randik végén szokott csak lenni és nem szokott jó lenni :(


2010. nov. 7. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lepd meg valamivel. Valami olyannal amire tényleg nem számítana. Nem ajándékra gondolok, hanem pl. este hazaér. Sötét van. Felkapcsolja a villanyt, és ott egy komplett vacsora, virág, meg kis rózsaút az ágyig, valamint te fülig érő vigyorral :P Azt biztos nem felejti el.


Amúgy próbálj kicsit játékosabb lenni, bosszantsd egy kicsit (de ne bántsd meg). Lehet, hogy ő is ugyanúgy unja a dolgot.


A programra nem tudok ötletet, nem tudom hány éves vagy, milyen lehetőségeid vannak.


Ennyit sikerült összehoznom az 512 napos kapcsolatom tapasztalataiból :)

2010. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De egy őszinte beszélgetés is segíthet a dolgon.
2010. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok

A vacsi jó lenne, de egy ilyen összehozásához idősebbnek kéne lennünk :S

2010. nov. 7. 11:43
 4/5 A kérdező kommentje:
A csókkal mi legyen? Jól gondolom hogy a csók akkor jó ha felizgatom?Tehát a mellsimogatás az jó lehet, nem? Mert eddig csak a derekát fogtam meg és úgy semmit nem éreztünk csók közbe.
2010. nov. 7. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:

A jó csóktól fel lehet izgulni, de nem kell, hogy ez legyen a cél. Érzékien próbáld :D Tudom hogy hülyén hangzik. De nincs is jobb mint finom csók a lány nyakára.

A kezeiddel pedig lényegében azt csinálsz amit akarsz. De ha utcán búcsúzkodtok, akkor azért én a melleit nem fogdosnám :) Lehet hogy kényelmetlenül érezné magát. De foghatod a derekát, a fenekét, cirógathatod a nyakát, az arcát, beletúrhatsz a hajába... Kreatívan :)

Az én barátnőm nagyon szereti, mikor csók közben kicsit elkezdem ringatni, és "dűlöngélünk". Azt mondja, olyan mintha repülne :)

2010. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!