Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátommal, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal, akivel most szakítottunk 1,5 év után, mert megcsalt (és még mindig szeretemnagyon. ) bűn beszélgetni msn-en?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem bűn de így nehéz lesz neked sőt meg van az az esélye a békülésnek is
2010. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. :S köszönöm.
2010. nov. 8. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem bűn, csak butaság. Magadat rombolod vele és nem fogsz tudni továbblépni. Előbb utóbb újra együtt lesztek, pedig nem szabad visszamenni olyanhoz, aki megcsal. Legalábbis én soha nem mennék vissza...
2010. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

másodiknál a pont

nem bűn

kibékülni viszont ostobaság lenne

kutyából nem lesz szalonna

2010. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj, ez nem bűn! SENKI nem szabhatja meg, hogy kivel beszélj - csak te magad. :D


De ez előnytelen, sőt akár hátrányos is. Előbb-utóbb öszzejöttök, és (nagy valószínűséggel) megint megcsal. Hidd el...tapasztalat.

2010. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresztény nevelést kaptál?
2010. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
szerintem mindenkit megcsaltak mar csak szerencsetlenek nem tudnak rola. amugy en megbocsatanek,miert ne?? meg ilyenek hogy kutyabol nem lesz szalonna(ekkora hulyeseget) minden ferfi(98 szazalek)megcsalja a baratnojet. csak a nagyokosok nem tudnak rola.ennyi naiv embert!
2010. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!