Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a barátom exét? Hasonlítgatom magamhoz a lányt.

Figyelt kérdés

mi már 2 éve együtt vagyunk, de olyan furcsa ez az egész. Úgy érzem hogy a lány sokkal csinosabb, okosabb és hamarabb megkapta a barátom őt mint engem.

A barátom többi exével nem foglalkozom egyáltalán, csak ezzel a csajjal. Hiú vagyok:(


2009. jan. 10. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán ne foglalkozz vele, gondolj inkább abba bele hogy most veled van és nem vele. Te mégis tudsz neki valami pluszt nyújtani amit a másik lány nem tudott. és két év azért már komoly idő. szóval ezzel tényleg ne foglalkozz örülj neki hogy veled van téged szeret és nem mást:)
2009. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Van okod ilyeneken agyalni? Ismered személyesen a másik lányt? A barátod beszél róla, beszélt róla?
2009. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
szia én is így vagyok ezel!!nagyon sok barátnője volt már előttem!de engem a legutólsó csaja idegesít!!nem tom elfelejteni hogy vele volt csókolta meg hogy lefeküdtek!!elég sokat sírtam már mert sokszór csak ez jár az esszemben!!
2009. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy oka van annak, hogy miért pont egy bizonyos ember zavar. Tapasztalataim és ismerőseimen látottak alapján ilyenkor végig kellene gondolni, hogy miért pont ez az 1 ember zavar, véletlen még így sincs. Ismerek olyan esetet, hogy hiába próbálta valaki semlegesíteni az érzést magában és nem is mutatta a párja felé, de képtelen volt rá. Namost a vége az lett, hogy valami megérzés nem hagyta nyugodni, a párja visszament ahhoz a másikhoz. Ezután ismerősöm nem sokkal később rátalált a mostani párjára, és ég és föld a különbség, most boldog, és nincsenek ilyen érzések benne.


Azt gondolom, hogy ha van mitől tartanod, úgyse tehetsz semmit, ha nincs, akkor pedig csak magadat idegesíted, ha mégis zavar valami.

2009. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez nem nyugtat meg, de együtt tudok veled érezni (:

Én csak azt mondanám, hogy soha ne nézz vissza, ne törődj a múlttal, mert csak az itt és most van. És az itt és mostban a barátod veled van, és nem az exével. Ha nem szeretne, és a másik csaj tetszene neki, nem veled lenne, hanem vele.

Elfelejteni meg nem hiszem, hogy menne. Szerintem ismerkedj meg vele.. Aztán meglátjuk mi lesz.

Remélem a barátod nem idegesíted ezzel. Nem lenne szép, ha emiatt menne tönkre a kapcsi..

2009. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! megnyugtattatok picit. Azóta megbeszéltük a barátommal a dolgokat, és neki van igaza nem kell törődni a múlttal, ott a jelen és a jövő ami még fontosabb. Ha mindig hátra nézek, annál nagyobbat esek majd előre. és ezt nem akarom:) köszi nektek!:)
2009. jan. 13. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
engem nem az utóbbi csajai érdekelnek hanem az első, mert neki volt meg a száma, róla mesélt sokat, ő volt neki az első felejthetetlen, szép is, és sokáig voltak együtt
2011. jan. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!