Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két szék közül a padlón fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szék közül a padlón fogok kikötni?

Figyelt kérdés

Két férfi van jelenleg az életemben, de egyikkel sem vagyunk együtt.


Van egy férfi, akivel elég jóban vagyunk kb. három éve. Ritkán találkozunk, mivel messze élünk egymástól. Az egyik találkozásunk alkalmával sokat beszélgettünk, iszogattunk. Egész este flörtöltünk, a többiek elmondása szerint izzott közöttünk a levegő. Simogatott- nem tolakodóan, nem feltűnően, inkább olyan "Érezd, hogy itt vagyok" dolog volt. Aznap este nem történt semmi.

Azóta beszéltünk, ami mondhatni "nagy lelkizés" volt, de ez az este nem jött szóba.

A beszélgetés óta találkoztunk egyszer, akkor rám se nézett, alig szólt hozzám. Pár nappal később megemlítettem neki, hogy nagyon morózus volt a találkozó alkalmával, és csak annyit mondott rá: Nem voltam jó passzban.

Azóta nem beszéltünk, viszont én nagyon sokat gondolok rá.


Nem igazán tudom, hogy azért flörtöltünk, és azért simogatott, mert ivott, vagy azért, mert én érdeklem? A történethez hozzá tartozik az is, hogy ő a saját szakmájában megbecsült, elismert ember. Félek, hogy azt hinné, engem csak azért érdekel. (Természetesen nem ezért érdekel, én emberileg szeretem, nem a munkája miatt) [3 év van köztünk, az én javamra]


A másik férfit is nagyon kedvelem, és úgy néz ki, hogy ő velem szeretne lenni... A probléma csak annyi, hogy én nem tudom, hogy melyik férfivel szeretnék lenni. Pontosabban azt érzem, hogy az első férfivel egy nagyon pezsgő, nagyon tüzes, nagyon "rock and rollos" kapcsolatunk lehetne a habitusunk miatt, még a másik férfival egy nyugodtabb, kulturálisabb, kicsit "öreges" kapcsolatunk lehetne. [8 év van köztünk, az ő javára]


Valaki nem mondana valami okosat?


2010. nov. 13. 11:43
 1/8 anonim válasza:
Egyiket se választanám a helyedben, ha szerelmes lennél, tudnád.
2010. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább két padló helyett válassz egy széket!

Egyik pasas sem az igazi. Ha 3 év alatt nem jutottatok 1-ről a másfélre, akkor nem is fogtok. A másikkal sem érzem, hogy szerelmesek lennétek egymásba.

Egy harmadik lesz majd a nagyŐ

2010. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek a két előző válaszadóval.
2010. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másodiknak: azt sehol sem írta, hogy három éve ismerik egymást és próbálkozgatnak :)

Azt arra értette, hogy 3 évvel idősebb a pasinál.

2010. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából történtek dolgok, például csókolóztunk. De a csók után, vagy a múltkori "izzós flörtölés" után ez nem került szóbak kettőnk között. Múltkor megemlítettem neki, hogy sajnálom, amiért korán el kellett jönnöm, de ő csak terelt, és terelt, és terelt...
2010. nov. 13. 12:49
 6/8 anonim válasza:
Hány éves vagy, hogy ilyen naivan gondolkodsz?
2010. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudod mit akarsz
2010. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra magamtól is rájöttem, hogy nem tudom mit akarok :]
2010. nov. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!