Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne görcsölj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne görcsöljek folyton azon h nem vagyok elég jó, folyton rosszul csinálok valamit és ehhez hasonló gondolatok?

Figyelt kérdés
5hónapja vagyok együtt a barátommal és nagyon szeret imád és minden tökéletes... de folyton ilyeneken görcsölök és félek ezzel elfogom rontani a kapcsolatomat és nekem se tesz jót... előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 11. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én is ilyen vagyok sajnos... :( Én az önbizalom-hiányra tippelnék :S
2009. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdj meg semmi baj nincs itt! Biztos nagyon szereted a barátodat és félsz hogy elveszited, velem is volt már ilyen! De nincs okod rá mert a barátod nagyon szeret és olyanak amilyen vagy! Nézzél bele a tukorbe és vedd észre milyen szép vagy! Csinos legyél mindig had dicsérjen a barátod ez jol fog esni neked! Szedd ossze a jo tulajdonságaidat és gondolj csak azokra! Hidd el magadrol, hogy nagyon szép vagy és te vagy a barátod mindene és akarmit is mondasz vagy csinálsz akkor is szeretni fog mert az te vagy! Legyél nyugodt és bizzál magadban meglátod minden rendben lesz!!!
2009. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pozitív hozzáállás, talán, de az sem biztos, de én azt modnom, hogy ne törődj semmivel, felesleges aggódni, de van a titok c. könyv, és film, ami talán segíthet neked.
2009. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván önbizalomhiány de jó lenne valamit ellene kitalálni... a második válaszolónak köszönöm:)
2009. jan. 11. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ja szóval azt akartam, hogy élvezd azt, hogy vele lehetsz, és hogy boldogok vagytok :) a többit meg felejtsd el :)
2009. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%

Teljesen komolyan gondolom, hogy rúgjatok/csípjetek be együtt, és beszéljétek át a dolgot. Persze csak ha nem vagy 18 alatti, vagy nem tiltja a vallásod, nem szeretsz inni etc.

Tényleg segít, mert oldja a gátlásaidat. Persze ne köss ki a WC-ben... Elég a szalonspicc.

2009. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!