Mitévő legyek? 9 éve vagyunk együtt, de a párom nem dolgozik
Sziasztok! Párommal már lassan 9 éve vagyunk együtt, ebből 8 éve lakunk együtt. Ezalatt az évek alatt minden anyagi terhet (albérlet, bevásárlás, minden) én viselek, ő viszi a háztartást, főz-mos-takarít. Néha keres állást, de ha elmegy próbanapra nem nagyon ízlik neki, nem bírja, stb. Van egy nagyon minimális keresete a hobbijából, de az nem lenne elég semmire.
Az utóbbi években ez elkezdett zavarni, mert már szeretnék gyereket, de így nem merek vállalni vele, mert akkor az még nagyobb anyagi teher lenne.
Viszont úgy érzem, jobban szeretem magamnál is, és emiatt nem tudom mitévő legyek.
Ti voltatok ilyen helyzetben? Mit tennétek a helyemben?




válasza:Szia Bótos!
Hát nem telik el nélküled egy vasárnap sem.
Hogy vagy?
Még mindig ebben a jóöreg, se veled, se nélküledben csücsükélsz? :D




válasza:



válasza:



válasza:#1
A bótos csaja dolgozik. Otthon viszont rendetlen.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:#1: Összekeversz valakivel. :)
#2: Segítettem, többször is.
#3: Elgondolkodtam rajta, és azon kívül, amit más nem tudna megadni, nincs olyan plusz dolog. Ahogy írtam is, úgy érzem jobban szeretem, mint magamat.
#6: Az első évben dolgozott, közben sulizott és ez tartott a 2. évben is.
#8: Mint írtam feljebb, már szeretnék eggyel tovább lépni: Lakást/házat venni, gyerekeket vállalni. Az előbbi hitel nélkül ma már lehetetlen, ahhoz meg 2 ember kell.
Kapcsolódó kérdések:
folyton lógni. És vhogy minden előtort belőlem és csak jött,jött..rengeteget írtam neki,nagyon sok üzenetet,mire azt irta,hogy teljesen megörültem. Szégyellem magam. Megharagudott rám. A sok eddigi elfojtott,lenyelt feszültség most jött ki rajtam így. Napok óta nem...
A párom 3 éve külföldön dolgozik. Még mielőtt össze jöttünk akkor ment ki. Most viszont hogy már 2 éve együtt vagyunk szóba jött hogy szeretnénk babát. A baj csak az hogy havonta 1 hétre jön haza, a másik pedig az hogy ő 34 éves én 24. Valaki aki ilyen helyzetben volt...
Az a problémám hogy egyre nehezebb az hogy ő kint van én pedig itthon. Mondogatom neki hogy jöjjön haza mert tönkre megyek idegileg de nem akar. Felajánlottam hogy utána megyek de sajnos nem olyan helyen dolgozik. Nekem van egy házam mondtam neki jöjjön haza költözzünk...
A párom 21F a hét minden napján dolgozik, vasárnap is. Mivel én egész héten koliban vagyok nagyon keveset látom kevés időt töltünk együtt és általában az is kb a semmivel telik mert fáradt. Elhiszem, hogy ki van merülve de ennek a kapcsolatnak úgy érzem így semmi...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




