Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szórakozóhelyeken lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szórakozóhelyeken lehet egy normális párkapcsolatot találni, és nem csak 1 éjszakást? 20/F

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet, csak nem érdemes
2010. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyonnagyon ritkán, de lehet. Engem mondjuk általában 1éjszakára akartak elvinni (persze nem mentem bele). Egyszer fordult elő, hogy egy srác nem akart egyéjszakásat, hanem elkérte a számom, és randit beszéltünk meg. De sajnos a randin kiderült, hogy nem nagyon illünk össze.

Mindenesetre sokkal több esélyed van, ha máshol próbálsz ismerkedni.

21L

2010. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen szórakozóhely.

De általában minden zsák a foltját találja meg.

2010. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én egy szórakozóhelyen ismertem meg a férjemet.. 27L
2010. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Barátnőm ott ismerte meg a barátját, aki ma már a vőlegénye. Nem kicsit voltunk részegek, mégis sikerült neki a normális kapcsolat, szóval ilyen is van :)
2010. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én ott találkoztam a barátommal .. 11 hónapja vagyunk együtt és tökéletes a kapcsolatunk.
2010. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyik haverom egy szórakozóhelyen totál részegen felszedett egy csajt, és még aznap megdugta. Ez volt egy éve, azóta is együtt vannak :)

Úgyhogy nem kell mindent elhinni, amit hallasz. Főleg amikor olyanok szidják a szórakozóhelyeket, akik nem járnak bulizni. Biztos jobban tudják...

2010. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2010. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán lehet. Az ilyeneknek álltalában az a vége, hogy másnap fogod a fejed...
2010. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet,csak nehéz jót találni.
2010. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!