Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem összepakolt és...

Feleségem összepakolt és elment egy nagy féreértés miatt?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt a házassággal, sose csaltam meg, nem flörtöltem, nő ismerőseim sincsenek. Tegnap munka után arra menten haza, hogy nincsenek ott a cuccai és egy üzenet várt, “jó szórakozást a prostijaiddal” (más szóval írta) és oda volt mellé téve egy Makita márkájú, vésőkhöz, szerszámokhoz való tubusos szilikon. Nem is értettem, mi ez a cucc, a chatgpt mondta meg, nem vagyok egy nagy ezermester! Akkor esett le, hogy volt itt egy szerelő nálunk 1 hónapja, egy páraelszívót szerelt fel, vésett, fúrt, stb. Nem kommunikál azóta velem a feleségem. A testvére mondta telefonon, hogy most lebuktam a használt síkosítómmal amit a konyhaszekrény alatt rejtegettem. Illetve meg fogja tudni ki volt a csaj. Egyébként nagyon viccesen ez a Makitás cucc tényleg úgy néz ki mint a Durex síkosítója!

Most ebben a helyzetben mihez kezdjek? Még kommunikálni sem lehet? A hülye szerelő elhagyta a szrját, én meg ilyen vádba kerülök.

márc. 3. 13:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%

Az lesz a szép, ha ő most nekiáll "élni", és közben derül ki, hogy az egész nem is úgy volt, ahogy gondolta.


Ilyenkor ők azzal szoktak jönni, hogy akkor "küzdj értem". Az nem zavarja, hogy ő dobott ki, az meg pláne nem, hogy ő cseszte el. :D


Szerintem ezt lehet tisztázni, de aki ennyire megátalkodott, azzal lehet hogy jobb is, ha vége. Az, hogy a tények sem érdeklik... elég gáz.

márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Trollkodj máshol, ilyen hülye nő nincs.
márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció!
márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%

2es: de van...


Pl. az én exfeleségem is jött azzal a szöveggel miután megcsalt, hogy küzdjek érte :D

márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

1.ha találnék sikosítót, arra gondolnék, hogy magának veri, nem az lenne az első gondolatom, hogy megcsal. 15 éve együtt vagyunk, de az életben nem kellett sikosító, utolsó amire gondolnék, hogy nő van a dologban


2.ha már találnék ilyet és rácsodálkoznék, hogy jé, egy tubus sikosító, akkor elolvasnám mi az, már ha van szemem és kijártam az általános alsó tagozatát, nem pedig összepakolok azon nyomban


Minek kell már ilyen átlátszó szar kamukat gyártani?

márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%

Kedves lepontozó!


Miért kaptam lepontozást?

Küzdenem kellett volna érte, miután félre dugott?!


Köszönöm a választ!


4es

márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is kamusztori.
márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Pedig szinte átlagos sztori. Velem hasonlót csinált az exférjem. Ő tartott szeretőt, aztan ő lépett le teljesen sértett vadként. Nem akarta, hogy ő legyen megbélyegezve, így meg lettem én. Az nem sok embernek jutott eszébs, hogy kisbaba mellett mikor lett volna időm szeretőzni.
márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%

8as: anno volt egy exem. Úgy jöttünk össze, hogy elvált. Megcsalta a férje stb.

A hölgy később engem is megcsalt és volt egy elszólása, amiből vissza lehetett fejteni a dolgokat, és kiderült, hogy nem is a férj lépett félre, hanem ő :P


Ne érts félre, nem a te történetedben kételkedek, csak elmondtam, hogy velem előfordult ilyen is.

márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
A testvére férfi? Fényképezd be neki a makita síkosítót, kíváncsi vagyok mit szól hozzá.
márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Lányok! Nektek volt már olyan, hogy a párotok összepakolta a cuccait és azt mondta elmegy "pár napra".?

Két éve vagyunk együtt, ő az első szerelmem. Nálatok hogy végződött?

A barátom nem ért meg engem, ma összepakolt és lelépett. Szerintetek van értelme folytatni, vagy hagyjam? Mit javasoltok?

Lassan 4 éve leszünk együtt, ebből 2 évet laktunk albérletben. Előtte koliban, most meg hazaköltöztem a szüleimhez anyagi szempontból (megemelték volna a lakbért). Sokat van nálunk. Kitalálta, hogy venni akar egy környező vidéki városban házat aztán kocsit hitelre,...

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a...

Mit tegyek? A párom ma összepakolt és elment.

A születésnapján a szüleim előtt jelentette be, hogy neki időre van szüksége, hogy 7,5 év után átgondolja, hogy hogyan tovább. Az volt az érve, hogy ha itthon van gyomorgörcse van, a munkahelyén érzi jól magát és hogy szabadabb szeretne lenni.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!