Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanád a véleményed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a véleményed a szerelmemnek karácsonyra szánt ajándékomról?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, messze van nagyon, tehát nem bizti, hogy találkozunk, ezért küldeni fogom neki, 2 hónapja vagyunk együtt, és karácsonyra jó ajándék lenne szerinted, egy én általam festett kép a kedvenc állatáról, nagy dezert és szerelmes levél hozzá. Vagy mit adjak még neki? Kérek valakit segítsen, teljesen tanácstalan vagyok.
2010. nov. 20. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, mi az a dezert, az nem volna kis segítség...
2010. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
desszert :D?
2010. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi, bonbon magyarul
2010. nov. 20. 11:59
 4/9 Tinker Bell ***** válasza:

???

[link]


Bevallom én sem tudom, hogy miről beszélsz, de utána néztem, és még mindig ott vagyok, mintha nem tettem volna semmit az érdekedben.

Így sajnos nehéz lesz neked segíteni....

2010. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tinker Bell ***** válasza:

Jahhhh, hogy úgy!

Hát, ha postával akarod eljuttatni neki, akkor ezek nem túl jó választások....


Alapból nem bíznék képet a Magyar Királyi Postára, bonbont meg mégannyira sem...

2010. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, de nem MO-ról küldeném
2010. nov. 20. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csokinál nagyobb ajándék lenne, ha váratlanul beállítanál hozzá és a nyakába ugranál karácsonykor.
2010. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem meg tökéletes ajándék:)

gondolom szlovákiában élsz, ott nevezik így a bonbon-t :D

2010. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, olyan aranyosak vagytok, hidd el kedves válaszoló, én is inkább betoppannék hozzá, de valahogy az sajnos nem fog összejönni, és kedves utolsó, igen Szlovákiából vagyok, jól kiismertél :)
2010. nov. 21. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!