Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe mai napig keresi a barátomat. Mit tegyek? Nagyon zavar. Volt/vagy van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már 3 éve h szakítottak.Abban egyeztek meg h barátok maradnak, és ünnepekkor írnak egymásnak.A barátom soha nem kezdeményezi, mindig a lány ír elsőnek. Azért zavar ennyire, mert mikor én és a barátom régebben jártunk akkor ez a lány is megvolt neki mellettem, csak én erről nem tudtam. Szakítottunk, és a lánnyal is szakított nemsokra rá. És aztán később újra összejöttünk. Már 2 éve h együtt vagyunk. Szeret, mert ki is mutatja,és én is szeretem.De a lánynak is van már másik barátja már 3 éve, de engem az ő írásai nagyon de nagyon zavarnak. Személyesen nem ismerem a lányt, még soha nem beszéltem vele. A barátomnak mondtam, hogy engem zavar, hogy írogatnak egymásnak, még ha ünnepekkor is, és mondta h akkor ő nem fog neki írni, mert tudja h nekem fáj.
2009. jan. 13. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, kérlek, de önző vagy, megmondom kereken.


Ha mint mondod, ő is szeret téged, akkor ugyan miért baj, ha barátilag tartja a kapcsolatot az exével? Az is csak ember. És mint mondtad, neki is van párja, szintén. Ha pedig tényleg szereted te is, akkor a legkevesebb, hogy nem rágod magad ilyen butaságok miatt, és hagyod, hogy kommunikáljanak.


Annál is inkább, hogy ez egy remek "biztosítás" is egyben: ha ugyanis az ex mégis el tudja csavarni a fejét, és újra összejönnek, akkor ugyanerre képesek lennének más nők is, mivel ez azt jelenti, hogy mégsem szeret téged annyira, és akkor ez inkább derüljön ki előbb, mint mondjuk házasság meg gyerekek után, később.


Én pl. házas ember vagyok, imádom a feleségem és eszemben sincs otthagyni, viszont legelső Kedvesemmel (aki azóta amúgy szintén megházasodott) is tartom a kapcsolatot továbbra is, mert emberileg kedvelem. Vele már azelőtt is barátok voltunk, hogy összejöttünk volna, és szakítás után is azok maradtunk, mert attól, hogy az érzelmek elmúltak, a személyiségünk, érdeklődési körünk, hasonlóságaink nem változtak, tehát továbbra is remekül meg tudunk beszélni bármit, jóban vagyunk. És ezzel a feleségemnek sincs semmi baja, mert tudja jól, hogy én Vele akarok lenni, és nem az exemmel. Akkor meg miért zavarná?


Nem értem, miért kell ilyesmiken balhézni... Csak gondolkodni kéne inkább egy kicsit.

2009. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

A férfiak ezt talán másképp látják.

És te ezért írtad nekem ezt.

De azért köszönöm!

2009. jan. 13. 11:10
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

És a barátod talán nem az? ;)

Mindenesetre szívesen. De amúgy ez az egész tényleg nem látásmód kérdése, hanem egyszerűen azé, hogy veled akar-e lenni, vagy vele. Miután pedig minden jel arra mutat, hogy veled, innentől tényleg nem értem, mi a gond.

2009. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert mikor régebben is együtt voltunk, a barátomnak meg volt a másik lány is "melletem".

Csak ezért.

És volt rá eset, hogy úgymond sexy képeket küldött a lány a barátomnak. És nem tudtam mire vélni?!:S:S

2009. jan. 13. 11:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hogy miért és milyen állapotban küldte a képet... Amíg a barátodat nem érdekli a szexi kép, téged se kell hogy érdekeljen.


Végülis mindegy, a csaj rossz húzásai ellenére lehetnek barátok, mi is azok vagyunk a volt barátommal, pedig ő is kezdeget néha. Nő létemre teljesen úgy látom a dolgot, mint az előttem megszólaló úriember.

2009. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hmm...nem lehetünk egyformák.
2009. jan. 13. 11:35
 7/23 A kérdező kommentje:
A kép amit küldött melltartós volt, amin viszonylag jól látszódott a melle.:S
2009. jan. 13. 11:35
 8/23 A kérdező kommentje:
Úgy vélem azért küldhette a képet neki, mert viszonzásul valami dícséretet várt a barátomtól.
2009. jan. 13. 11:36
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Még jó hogy a szerelem alapja a bizalom. Ha talán bíznál benne, a múltja ellenére, és félretennéd a féltékenységet, meglátnád, hogy talán azért van veled mert szeret. És hogy ki mit írogat a másiknak és mikor, az pedig magánügy!
2009. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Hát én nem értek egyet az előttem szólókkal. Nem csoda, hogy a posztíró nem bízik a barátjában, amikor egyszer már tartott mellette "szeretőt", ráadásul pont ezt a lányt. Ezért a srácnak kellene lépnie, és leépítenie a csajt, pont azért, hogy visszaszerezze a barátnője bizalmát. Mondjuk abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy minden kapcsolat alapja a bizalom, én csak annyit mondok, hogy nem csoda, hogy a lány nem bízik a barátjában. Amúgy nem akarok rosszindulatú lenni, de elképzelhető, hogy most is viszonya van a másik csajjal. Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is, kutyából nem lesz szalonna, önző ember csak saját magát szereti. Szerintem az előttem szólók, akik leírták saját helyzetüket, nem olyan szituban vannak, mint a kérdésfeltevő lány, hanem ők már azelőtt szakítottak a volt kedvessel, mielőtt a mostanival összejöttek volna. Én a helyedben minél előbb megpróbálnék keresni egy olyan srácot, aki nem ver át. Vannak olyan fiúk is (nem is kevesen), akik ezt soha nem tudnák megtenni. Bocs, hogy így megmondtam, de szerintem hülyeség áltatni magad.


28/l

2009. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!