Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy fogadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy fogadnátok, ha a barátotok "cső"-vel köszönne? Zavarna, vagy ezt nem tartjátok fontos dolognak, hogy ki hogy köszön?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 00:50
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:

ejha.. én is csővel szoktam néha köszönni.. remélem nem zavarja:DD bár ős is csázik meg csőzik:P

22/f

2010. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:)

Hát őszintén szólva engem zavar... Nem tudok hozzászokni.. ú meg leszokni róla! Valamelyikünknek engedni kell pedig :)

2010. nov. 27. 01:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.Nem tartom fontosnak hogy hogyan köszön.:)


17/L

2010. nov. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkoz ilyen kis cigány rapperekkel.(azok köszönnek igy)
2010. nov. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen is foglalkozni kell vele, hogy hogyan köszön. Azzal mutatjuk ki, hogy tiszteljük a másik felet. Pl. Magázol egy idősebb embert. Egy férfi meg legalább annyival különböztesse meg a barátnőjét a haverjaitól, hogy nem egy odavetetett "Cső"-vel köszön el.
2010. nov. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Húú én is már köszöntem így a pasimnak,neki sem tetszett,kérdezte is hogy mi az hogy cső?megkért hogy így ne köszönjek be neki,ha meg véletlenül mégis kiejtettem a "bűvös" szót akkor sem történt semmi,mert észrevettem és mondtam hogy upsz kicsúszott!!:)a lány majd észre fogja venni magát,de ne bunkón közöld vele,amúgy ezt már az elején kellett volna lerendezni,mert most nem fogja érteni hogy miért szólsz neki,amikor már többször köszönt így és meg sem említetted neki!!lehet kötekedésnek fogja tekinteni,de az is lehet hogy jól fogadja és holnap már szia kicsim-et fog köszönni,nem pedig azt a ronda CSŐŐŐŐŐŐTT!!!!syaa
2010. nov. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
asszem félre értettem a kérdést,de sebaj,szerintem tök jót írtam:)
2010. nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sztem ez a személyiségéhez nőtt hozza-vagyen nemtudom:D

te meg köszönj hogy helo.

nevedd annyira komolyan ezeket a dolgokat...

ha már ilyenen is idegeskedzs,mi lesz később??

2010. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

06:01-es válaszolóval teljes mértékben egyetértek!!

Szerintem is fontos dolog. Én már ezer éve szajkózom ezt neki, hogy mennyire utálom ezt a fajta köszönést... Szerinte hülyeség, hogy én ilyenen lovagolok, mert hogy ez semmit nem jelent... stb.

Szerencsére, ha észreveszi, akkor nem cső-zik..

Köszi a válaszokat! :)

2010. nov. 27. 11:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem zavarna.

16/L

2010. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!