Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek egyre jobban kiábrándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek egyre jobban kiábrándulni a barátomból, jogos?

Figyelt kérdés
A barátom folyton eljátssza velem,hogy ő ritkán ír rám és megvárja míg rá írok,amikor ráírok pl:mikor bejelentkezik fél óra múlva meg órák múlva válaszol...Amikor elmegy valahová azt nem mondja,hogy pill,aztán se kép se hang.. Kedd óta teljesen semleges velem,de mindig én vagyok a hibás még ha meg is kérdezem... És akkor én vagyok a semleges-.-" ha kérdezek tőle amit még nem tudok róla válaszol,de vissza soha nem kérdezz(mintha nem is érdekelném,ebből azt szűröm le).Aztán olyannal menőzik,hogy a buliban szétvert egy gyereket mert:nem tetszett a feje,vagy nem bírja a stílusát,aztán mikor mondom,hogy "értelmes ember vagy"akkor még neki áll feljebb,hogy mondhatok ilyet.. Ha megmerem jegyezni,hogy miért fura?miért semleges velem?miért csinálja ezt?akkor akkor azt mondja,hogy én csinálom ezt vele... Mikor egy félre érthető beszélgetést folytatott egy lány ismerősével aki 11 éves... Összevesztem vele,honnan tudjam,hogy a haverja és 11 éves?Rá van írva a homlokára?Mert én nem láttam... De azért jó lenne,ha elmennék hozzájuk ott aludni.. Én mindig küldök neki sms-t hogy szeretem,hiányzik,stb.Ő csak akkor küld mikor én..Magától soha, nem azt mondom,hogy egy hónapban 10x küldjön sms-t de egy azért jól esne..Nem is értem miért futok utána...Egyszerűen azt érzem a barátomnál,hogy csak úgy van velem mert eddig nem volt még egy olyan balek mint én.. Pénteken elkezdtem egy régi fiú ismerősömmel beszélgetni és az sokkal jobban megfogott mint a barátom,sokkal normálisabb,és igen azt hiszem,hogy kezdem egyre jobban megkedvelni és kölcsönös a dolog,a barátomból meg kezdek minél jobban kiábrándulni,hogy én futok utána érdeklődők meg minden,megbecsülöm ő meg le se sz*r... De én vagyok a hibás...(szerinte..)
2010. nov. 28. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert elég naív vagy még. :) Ha nem kölcsönös a szerelem, akkor minek jársz vele? Hagyd el.
2010. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy hány évesek vagytok?
2010. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én 16 ő 17
2010. nov. 28. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Te is értelmes lehetsz, ha leálltál egy ilyen "verő huszárral". Másrészt meg ne msn-en éljétek magánéletetek...
2010. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az ilyet hagyd a francba...
2010. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyan hivják a barátodat.Poont ez van velem is,remélem nem tart mellettem másikat is:(
2010. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írd meg privátba te a tiedét hogy hívják
2010. nov. 30. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi, az enyém sem ír állandóan, sok félreértés volt eddig, leültünk megbeszéltük! De ti...szerintem is keress valaki mást! Hajrá:)
2012. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!