Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is szokott veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is szokott veszekedés lenni olyanból, h milyen értékű karácsonyi ajándékot vesztek egymásnak? Én most egy ilyen veszekedésen vagyok túl. Konkrét sztorikat is irhattok!

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 23:05
 1/7 anonim válasza:
én két évvel ezelőtt jártam így pedig csak 4000 forintért vettem neki parfümöt, de egyből "nekem ugrott", hogy ne költsek rá annyit, pedig ő nekem tavaly 11 000 Ft-ért vett ajándékot :S
2010. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott. Mivel elég csórók vagyunk úgy általában, nagyon sokat nem is költhetnénk és mivel annyira nekünk nem számít, hogy "Jaj, csak meglepi legyen", inkább előre együtt választunk egymásnak ajándékot, valami olyasmit, amire tényleg szükségünk van. Vagy valami olyasmit veszünk közösen, aminek mindketten örülnénk.
2010. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi köze van valakinek ahhoz, hogy mit kap karácsonyra és mennyibe is került? Nem értem az egészet. Ajándék lónak nem illik "az árát" nézni. Neked annyit ér ő és punktum !

És nem lehet két külön ember ugyan olyan anyagi helyzetben, csak ha közös kasszán vannak már, de akkor ha ilyen veszekedések vannak belőle minek vannak azon? Ejnye ejyne emberek

2010. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat ez az, h nem illik...de ö utana kutakodott es miutan megtudta, h 15000 ft ertekben rendeltem neki vlmit (amire egyebkent vágyik is), leszolt erte, h miert költök ra annyit....
2010. nov. 29. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet! Nálunk is mindig a pénz miatt vannak a viták! Ugyanaz van, mint nálatok. Veszek neki valamit, örül neki, de aztán mindig felhántorgatja, hogy minek vettem meg, miért költöttem rá ennyit??? Minden hétvégén tescoba is megyünk és nincs olyan, hogy akkor ne veszekednénk. Mert ő mindenen spórol. Pedig jól keres és mégis elmegy a pénz. De hogy még egy 100 ft-os sajtos kiflit sem vehetek meg magamnak??? Hát ez már durva! :(( Ilyen apróságokon mindig veszekedik velem.

A Karácsonyt is utálja, mert ő neki ez csak a költekezést jelenti és semmi mást. :((

Ja, és nekünk most volt az esküvőnk augusztusban, friss pár vagyunk és ezeken állandóan vitázunk már most. Amúgy meg minden szép és jó.

26/N

2010. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha minden szaron veszekedtek nem volt gyanús, hogy esküvő után is ez lesz a szitu? Francért keltetek egybe. Istenem még pár a levesbe. Legalább akkor váljatok el amíg még nincs gyerek, nem hogy még az ő életét is elb*sszátok, ha már a magatokét sikerült.
2017. dec. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!


5-ös vagyok. Azóta már gyerek is van. :) Most lesz 1 éves a kislányunk. De a helyzet változatlan: egyszer fent, egyszer lent, de lehet ezért vagyunk együtt mert igy egészitjük ki egymást...hát ilyen is van.

2017. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!