Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség. Engem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Engem nem zavar, de beszólogatnak miatta. Szerintetek mekkora gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Megismertem egy nagyon kedves, szeretni való, gyönyörű lányt. Szeretem. Ő is engem.


Viszont mikor szóba kerül, az emberek mindig nagyon furcsán néznek rám. Még a barátaim is cikiznek emiatt.


Én 17 vagyok, ő 14. Persze, tudom. Mindenki azzal jön, hogy csak megdugni akarom, de tévednek. Leszögeztük, illetve én mondtam neki, hogy minimum 1-2 évet várnék bárminemű olyan dologgal. Vagy pedig lehet mást keresni.


Szerintetek mennyire "gáz"?


2010. nov. 29. 16:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy bármiről eltudok vele beszélgetni. Értelmes lány.
2010. nov. 29. 16:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond, de nem fogsz tudni várni vele 1-2 évet, és így már gáz.
2010. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mért? Nem feltétlenül arra kell egy lány, hogy megdugjam, és megint. Szerintem.
2010. nov. 29. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem. De ha sokat vagytok együtt és sok a meghitt pillanat, akkor előbb-utóbb elfajulnak a dolgok. Más részről egy idó után nem lesz mit csinálni együtt, ha nem nyúlhattok egymáshoz.
2010. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is ismerek ilyen korú párt :) és őkis két éve együtt vannak és még ők se szexeltek :) szerintem nem nagy gáz ismerek olyan 17 éves lányt akinek 30éves pasija is van....szóval ez a három év nemnagy korkülömbség bár egy kissé tényleg fura h nem a korodbeli értelmes lányokra buksz de ez a te dolgod :)
2010. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bukok... Érdekes. Próbáltam, és nem találtam. Szerintem simán van olyan értelmes, mint a korombeli lányok. Tehát most nem az van, hogy lemegyek az oviba, és randomra válogatok. :D
2010. nov. 29. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Már ezért is beszólogatnak..?? Hát akkor mit szóltak volna ugyanazok az emberek, ha megláttak volna engem (17) az egyik volt barátommal(15). Igen, a csavar, hogy én vagyok a LÁNY :) tehát én voltam két évvel idősebb a srácnál! :)
2010. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még az a gond (tudom a szöveget, csak az számít ami nektek jó, de ez igazából nem így van), hogy nem nagyon lesz közös társaságotok. Te nyilván nem mész az ő társaságába a 14 éves fiúk/lányok közé, a te társaságod pedig kinevet miatta. Nehéz ügy.
2010. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jah bocs nem értelmeset hanem érettet akartam írni :/ :)
2010. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aztaa egyáltalánul nem cink:)

Én is ennyi idős voltam ikor összejöttem a barátommal ő 17 volt ha szeretitek egymást,és a korához képest érett a kiscsak akkor simán mehet a dolog mi már 2 éve vagyunk együtt és minden nagyon jó:):$ Ne foglalkozzatok senkivel csak egymással:D Vannak olyan lányok/nők akiknek 20 évesen nincs annyi esze mint egy 14-16 éves lányak

2010. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!