Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok feloldódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok feloldódni a társaságában?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam az egyetemen. Eddig nem igazán beszélgettem vele, az utóbbi időben egy pár szót. Viszont észrevettem, hogy gyakran néz. és mosolyog. Gondolom tetszem neki. Ő is nagyon tetszik nekem, de mégsem tudok feloldódni, ha kettesben vagyunk. Nem tudom, hogy mit mondhatnék neki, tök ideges leszek, remegek, és semmit se tudok szólni. Pedig amúgy dumálós vagyok ismerős társaságban, és mindig megnevettetem az embereket. De vele valahogy nagyon gátlásos vagyok. Mit tehetnék? (20/L)
2009. jan. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem probald minel tobbet mondani magadban h szep vagy, okos vagy. Ez mar egy erdemeny h tetszel neki :)

Es foleg ne felj attol hogy valamit rosszul mondasz, vagy ilyesmi mert ha meg is tortenik, ahogy te mondtad megnevetteted az embereket, nevess magadon....;) azzal is csak jo hangulatot csinaltal :) nemtudom h megtudod-e vagy egyaltalan meg akarod-e fogadni tanacsomat, de barmit is teszel HAJRA! :)

2009. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek valószínűleg lelki okai vannak. Ha egyedül nem megy rájönnöd, akkor keress fel egy szakembert!

Ez nagyon fontos. Ugyanis tapasztalatból beszélek!

2009. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmi naaagy lelki hattere nincs ha csak annyi a gond amennyit leirtal. tetszik neked es felsz h elszurod. en is mindig leblokkolok ha hozzamszol vmi aki nagyon tetszik. igyekezz ne csak messzirol neszni mert minnel tobbet nezed csendben annal jobban idealizalod, almodozol es megjobban fogsz felni tole nehogy tonkretedd az almot. amikor csak lehetoseged van beszelgess vele. ha mar elkezdtek dumalni, az elso zokkeno utan sokkal termeszetesebben fog menni ;) ezen mindenki tul kell essen. sok sikert!
2009. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen betoji vagyok :D Én ilyen helyzetben magamban összerakom az első mondatot,elemzem hogy azért legyen is értelme és aztán elmondom úgy mint valami kis versikét.Ezzel át lehet lendülni az elején.utána már nekem menni szokott és szerintem neked is menni fog.Sok sikertXD
2009. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, ezt az előre kitalált mondatot én is próbáltam, csak az a baj, hogy ő lerendezte egy rövid reagálással, pedig azt gondoltam, hogy elindul majd egy beszélgetés. Az a helyzet, hogy ő sem egy szószátyár típus. És így elég nyögvenyelős a dolog. Szerintem mindketten zavarban vagyunk. Vagy nem tudom...
2009. jan. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!